Google překladač: English Deutsch

komp1.jpgAtlas Copco přijalo trend používání alternativních materiálů zastoupených tvrzenými plasty, karbonem atd. jako důležitou výzvu vyprojektovat kompresor, který zákazníkovi přinese po dobu jeho životního cyklu velkou úsporu nákladů na údržbu, uživatelskou příjemnost a také zajímavý, ale odolný design.
Firma uvádí na evropské trhy kompresory SERIE 7 HARDHAT. Použité materiály v čele s LMDPE polyetylenem a konstrukce kompresoru SERIE 7 přináší uživateli takové výhody jako je nižší hmotnost stroje, schopnost pohlcování nárazů nebo odolnost při nízkých i vysokých teplotách.

Celý článek...

Atlas Copco kompresorová technika představuje nový šroubový kompresor se vstřikem oleje GA315 VSD-FF s vestavěnou sušičkou a technologií změny otáček pohonu (Variable Speed Drive). Výsledná celková účinnost kompresorové jednotky je nepřekonatelná. Na základě úzké vzájemné spolupráce se zákazníky, Atlas Copco vyvinul nový GA315 VSD-FF tak, aby co nejlépe splňoval všechny požadavky uživatelů a představil postupně několik novinek. Nový šroubový element GA kompresoru, založený na delší aktivní délce rotoru, dovolující stlačování širšího objemu vzduchu s vyšším vestavěným tlakovým poměrem. Výsledkem zlepšené účinnosti elementu kombinované s úzkostlivým snížením dokonce těch nejmenších ztrát, stanovuje nové vysvědčení výkonových parametrů kompaktních kompresorových jednotek. Kompresor GA315 VSD-FF je řízen nejmodernější generací řídicích systémů Elektronikon®, které monitorují a řídí všechny parametry co nejefektivnějším způsobem s ohledem na provozní náklady. Monitorovací systém zobrazuje stručný přehled o provozu kompresoru a umožňuje včasné plánování servisních zásahů. Řídicí systém umožňuje připojení na internet a na centrální řídicí jednotku pro instalace s více kompresory. Včleněním všech podstatných komponentů a příslušenství do jedné kompaktní jednotky byli konstruktéři Atlas Copco úspěšní ve zlepšení spolehlivosti, přičemž uspořili drahocennou půdorysnou plochu. Kondenzační sušička a integrovaný filtr, separátor olej/voda a zařízení na využití odpadního tepla vše umístěno ve stejném protihlukovém krytu. Dokonce i standardně montovaný separátor kondenzátu minimalizuje tlakové ztráty, které jsou způsobované, když je tento montován jako součást na přání.
www.atlascopco.com

Technické parametry konstrukční řady: EUROCOMP
Sací výkon: 150 až 1 500 l/min
Výkon motoru: 1,1 až 7,5 kW
Tlak: 10 až 15 barů(přetl.) Stacionární pístové kompresory konstrukční řady EUROCOMP se velmi úspěšně používají již řadu let v oblasti řemesel, malých a středních podniků a průmyslu. Aby bylo možno uspokojit všechny požadavky při instalaci, jsou k dispozici v provedení s horizontálním, vertikálním nebo samostatným zásobníkem na stlačený vzduch. Již v rámci standardního rozsahu dodávky je použito dvojité izolace proti chvění, která zajišťuje klidný chod. Provedení se zvukově izolačními kryty jsou obzvláště vhodné pro oblasti použití, které jsou obzvláště citlivé na hlučnost. Tyto kryty pro tlumení hluku jsou navíc k dispozici jako sady pro další dovybavení. Důležité vlastnosti a přednosti: kvalitní kompresorový blok KAESER, Made in Germany, delší životnost a vysoká výkonnost díky vysoce jakostním materiálům a nejpečlivější montáži, nízké teploty stlačeného vzduchu a spolehlivá ochrana proti nebezpečnému dotyku díky účinnému dochlazovači, v provedení v profilu prstence z hliníku, bezúdržbový přenos energie mezi elektromotorem a kompresorem pomocí přímé spojky, sériová dvojnásobná izolace proti vibracím zaručuje nízkou míru hluku a minimální vibrace přístroje, v případě objednání protihlukového krytu je možno dosáhnout snížení hlučnosti o cca 10 až 15 dB (A).
www.kaeser.cz


12
Další
Konec

Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..