Leaderboard SETEVA - SSS
Google překladač: English Deutsch
Full banner Taitra

TA3000.jpgStlačený vzduch bez obsahu oleje chrání váš systém před znečištěním olejem. Ušetří nákladnou výměnu vložek filtrů odstraňujících olej ze vzduchu, protože z kompresorů žádný olejem znečištěný vzduch neodchází. Jsou maximálně spolehlivé – axiální síly jsou zachycovány v ložiscích při nízkých otáčkách, neobsahuje díly podléhající opotřebení, bezkontaktní ucpávky, neomezená životnost ložisek, nízké provozní náklady. Můžete mít skutečnou možnost volnoběhu. Úspory energie a mimořádná životnost minimalizují náklady na stlačený vzduch. Použití vstupního lopatkového ústrojí zajišťuje vysokou provozní účinnost po celý rok i při měnící se teplotě

Celý článek...

sck_plus1.jpgJde o kombinaci šroubového kompresoru typové řady SCK a kondenzační sušičky nesoucí označení SCK Plus. Výhoda této kombinace spočívá hlavně v potřebě menšího zastavěného prostoru. V porovnání s integrovanou sušičkou je u tohoto řešení sušička vzduchu méně zatížená a má tedy vyšší účinnost. Šroubové kompresory SCK 5 - SCK 52 Jsou plně automatické, jednostupňové, olejem mazané kompresory se vzduchovým chlazením , které jsou určeny pro stláčení vzduchu a jiných nevýbušných plynů. Šroubový blok je mazán

Celý článek...

renner1_1.jpgSpolečnost AIR EKONOM s.r.o. nabízí svým zákazníkům kompletní dodávky od zdroje stlačeného vzduchu, tlakových nádob, zařízení pro úpravu stlačeného vzduchu, dodávek a montáží rozvodů stlačeného vzduchu až po veškerý doplňkový materiál jako jsou tlakové hadice, rychlospojky, pneumatické nářadí apod. Air Ekonom s.r.o. je společností působící především na českém trhu, která spolupracuje s několika exportními organizacemi. Jednou z nich je i firma Renner, vyrábějící kompresory. Z jejího sortimentu Vám představujeme šroubové kompresory.

Celý článek...

kompresor_1.jpgSpolečnost Kaeser představuje nové rotační kompresory SK21 a SK24. Předností obou novinek je velmi tichý chod a vysoká účinnost. Kompresory slouží jako velmi spolehlivý zdroj kvalitního stačeného vzduchu. Nespornou výhodou kompaktní SK série jsou její rozměry. Půdorys 0,67 m2 je vhodný jak do malých dílen, tak do průmyslového prostředí, kde místa není nikdy dostatek. Zařízení je schopno dodávat 1,8 m3/min vzduchu, případně 2,2 m3/min při tlaku 8 bar. Stroj je vybaven 11 kW / 15 kW motorem a obě verze, jak SK21, tak i SK24 jsou velmi tiché, hladina hluku je 64 dB / 65 dB. Velmi dobrá izolace a nízká výstupní rychlost přispívají ke snížení hlučnosti celého zařízení, které je díky tomu možné instalovat v těsné blízkosti pracovního prostoru.

Celý článek...

Nové řešení pro malé a střední průmyslové potřeby

kompresor_1.jpgKompaktní, všestranný, tichý, taková je charakteristika novinky představované firmou CPT Servis s.r.o. sídlící v Brně. Rotační lamelové kompresory série 1000 s výkonem od 15 do 22 kW jsou ideálním řešením pro malé a střední průmyslové potřeby. Jedná se o provedení ERC nebo odhlučněné AC. Automatická regulace kompresoru řídí množství dodávaného vzduchu při konstantním pracovním tlaku. Na výstupu je zařízení vybaveno výstupním chladičem. Celé zařízení je v kompaktním provedení a snadno se instaluje. Tato série nabízí spolehlivý servis a výkon po celou dobu provozu.

Celý článek...

komp1.jpgAtlas Copco přijalo trend používání alternativních materiálů zastoupených tvrzenými plasty, karbonem atd. jako důležitou výzvu vyprojektovat kompresor, který zákazníkovi přinese po dobu jeho životního cyklu velkou úsporu nákladů na údržbu, uživatelskou příjemnost a také zajímavý, ale odolný design.
Firma uvádí na evropské trhy kompresory SERIE 7 HARDHAT. Použité materiály v čele s LMDPE polyetylenem a konstrukce kompresoru SERIE 7 přináší uživateli takové výhody jako je nižší hmotnost stroje, schopnost pohlcování nárazů nebo odolnost při nízkých i vysokých teplotách.

Celý článek...

Atlas Copco kompresorová technika představuje nový šroubový kompresor se vstřikem oleje GA315 VSD-FF s vestavěnou sušičkou a technologií změny otáček pohonu (Variable Speed Drive). Výsledná celková účinnost kompresorové jednotky je nepřekonatelná. Na základě úzké vzájemné spolupráce se zákazníky, Atlas Copco vyvinul nový GA315 VSD-FF tak, aby co nejlépe splňoval všechny požadavky uživatelů a představil postupně několik novinek. Nový šroubový element GA kompresoru, založený na delší aktivní délce rotoru, dovolující stlačování širšího objemu vzduchu s vyšším vestavěným tlakovým poměrem. Výsledkem zlepšené účinnosti elementu kombinované s úzkostlivým snížením dokonce těch nejmenších ztrát, stanovuje nové vysvědčení výkonových parametrů kompaktních kompresorových jednotek. Kompresor GA315 VSD-FF je řízen nejmodernější generací řídicích systémů Elektronikon®, které monitorují a řídí všechny parametry co nejefektivnějším způsobem s ohledem na provozní náklady. Monitorovací systém zobrazuje stručný přehled o provozu kompresoru a umožňuje včasné plánování servisních zásahů. Řídicí systém umožňuje připojení na internet a na centrální řídicí jednotku pro instalace s více kompresory. Včleněním všech podstatných komponentů a příslušenství do jedné kompaktní jednotky byli konstruktéři Atlas Copco úspěšní ve zlepšení spolehlivosti, přičemž uspořili drahocennou půdorysnou plochu. Kondenzační sušička a integrovaný filtr, separátor olej/voda a zařízení na využití odpadního tepla vše umístěno ve stejném protihlukovém krytu. Dokonce i standardně montovaný separátor kondenzátu minimalizuje tlakové ztráty, které jsou způsobované, když je tento montován jako součást na přání.
www.atlascopco.com

Technické parametry konstrukční řady: EUROCOMP
Sací výkon: 150 až 1 500 l/min
Výkon motoru: 1,1 až 7,5 kW
Tlak: 10 až 15 barů(přetl.) Stacionární pístové kompresory konstrukční řady EUROCOMP se velmi úspěšně používají již řadu let v oblasti řemesel, malých a středních podniků a průmyslu. Aby bylo možno uspokojit všechny požadavky při instalaci, jsou k dispozici v provedení s horizontálním, vertikálním nebo samostatným zásobníkem na stlačený vzduch. Již v rámci standardního rozsahu dodávky je použito dvojité izolace proti chvění, která zajišťuje klidný chod. Provedení se zvukově izolačními kryty jsou obzvláště vhodné pro oblasti použití, které jsou obzvláště citlivé na hlučnost. Tyto kryty pro tlumení hluku jsou navíc k dispozici jako sady pro další dovybavení. Důležité vlastnosti a přednosti: kvalitní kompresorový blok KAESER, Made in Germany, delší životnost a vysoká výkonnost díky vysoce jakostním materiálům a nejpečlivější montáži, nízké teploty stlačeného vzduchu a spolehlivá ochrana proti nebezpečnému dotyku díky účinnému dochlazovači, v provedení v profilu prstence z hliníku, bezúdržbový přenos energie mezi elektromotorem a kompresorem pomocí přímé spojky, sériová dvojnásobná izolace proti vibracím zaručuje nízkou míru hluku a minimální vibrace přístroje, v případě objednání protihlukového krytu je možno dosáhnout snížení hlučnosti o cca 10 až 15 dB (A).
www.kaeser.cz

Strana 11 z 11

11
Další
Konec
Conrad_2021_big square

Kalendář akcí

<<  Květen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
chinaplast 2021_01