Google překladač: English Deutsch

TME 01a fibox landing 2023 Sortiment značky Fibox představuje pestrou nabídku univerzálních instalačních krabiček. Vyznačují se nejen vysokým stupněm krytí (IP65/IP66/IP67), ale také odolností vůči mechanickým nárazům. Produkty z této skupiny jsou ideální pro elektroinstalace, automatizační systémy, napájení, osvětlení, ale i pro ochranu zařízení IoT.

Celý článek...

ZAT PribramDalší významný úspěch v oblasti jaderné energetiky si připsal na své konto český výrobce a dodavatel řídicích systémů ZAT a.s. Firma po téměř dvouletém jednání se zástupci BEH (Bulharský energetický holding) a JE Kozloduj podepsala v půli března smlouvu na dodávku RRCS – systému řízení regulačních tyčí reaktoru pro 5. a 6. blok bulharské jaderné elektrárny Kozloduj za 15,5 milionu eur.

Celý článek...

Weidmuller 00Weidmüller nabízí širokou škálu sdružovacích skříní, řešení monitoringu a komponenty pro rozsáhlé fotovoltaické projekty a střešní systémy, které splňují vaše individuální požadavky. Využijte našich mnohaletých zkušeností v oboru fotovoltaiky.

Celý článek...

Murr Amper VarioX CZ-scaledAutomatizační systém Vario-X od firmy Murrelektronik již nyní splňuje požadavky budoucí průmyslové výroby. V březnu bude usilovat o ocenění nejpřínosnější exponát veletrhu – ZLATÝ AMPER 2023. Nejdůležitějším prvkem Vario-X je pokročilá technologie senzorů integrovaná do každého modulu.

Celý článek...

Murr 1 Emparro25-Pro 3Nový spínaný zdroj s krytím IP 20 nabízí volitelný vzdálený přístup prostřednictvím IO-Link.
Nový, vysoce účinný spínaný zdroj s označením Emparro20-Pro představuje skutečnou úsporu peněz díky své delší životnosti, která přispívá k vyšší dostupnosti stroje. Emparro20-Pro je také o více než 40 % užší než jeho předchůdce, což šetří místo v rozvaděči i náklady na něj. K instalaci Emparro20-Pro na lištu DIN není potřeba žádné nářadí. Velkou novinkou je adaptér IO-Link (prodává se samostatně), který umožňuje uživateli nastavit výstupní napětí, uzamknout provozní prvky nebo spustit diagnostiku napájecího zdroje na dálku.

Celý článek...

Murr 01Společnost Murrelektronik můžete navštívit na veletrhu AMPER, který se i letos koná na brněnském výstavišti od 21. do 23. 3. 2023. Na stánku se návštěvníci dozvědí, jak může být bezproblémová, decentralizovaná instalační technika rozhodujícím a správným krokem k digitalizaci.

Celý článek...

murrelektronik 2 MVKPro ImpIO-Link usnadňuje integraci inteligentních zařízení do instalačních konceptů. Náš nový „dream team" IO-Link masterů, rozbočovačů a analogových převodníků je nyní o krok dál. Díky nim je přístup k datům a jejich vyhodnocování obzvláště snadný, protože vytvářejí transparentnost od úrovně zařízení až po cloud. Zároveň je tento tým těžko překonatelný z hlediska flexibility, použitelnosti a výkonu.

Celý článek...

Micro 1 scanCONTROL LLT30xxProfilové skenery scanCONTROL z portfolia společnosti Micro-Epsilon patří k nejprodávanějším přístrojům své kategorie v České republice, a to díky univerzálnosti, kompaktnosti, a rovněž i dobrému poměru výkonu k ceně.

Celý článek...

Dexon domaci-ozvuceniVáš domov ještě nezná ozvučení? Představte si, že by ranní vstávání bylo veselejší. Stejně, jako večerní grilovačka. Koupelna, kuchyně, terasa, pokoj i pracovna. To vše se dá zpříjemnit hudbou.
Ozvučení od českého Dexonu je nejenom chytré, s kvalitním zvukem, ale také snadné na instalaci. Vytvoříte si příjemnou atmosféru pro relax, ať už ležíte ve vaně, nebo na pohovce, nebo dynamická atmosféru pro domácí oslavu. Ozvučení bude skryté a snadně ovladatelné pro laiky i seniory.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..