Google překladač: English Deutsch

TME 1 2000x1200Energetická soběstačnost neboli Energy Harvesting. Největší výzvou moderní elektroniky je efektivní získávání a skladování energie. Jako odpověď na takové potřeby trhu vyvinula firma Nichicon, japonský lídr v oblasti kondenzátorů, malé baterie řady SLB: lithium-iontové články s lithium-titanovou elektrodou. Jsou to inovativní, miniaturní články, které se vyznačují nadprůměrnou kapacitou a životností.

Celý článek...

InnoEnergy 1 Skills-InstituEIT InnoEnergy bude strategicky spolupracovat s NIIT na rychlém rozšiřování služeb vzdělávací instituce Skills Institute. Hlavním úkolem bude především odstraňování stávajících překážek týkajících se dovedností potřebných pro různá průmyslová odvětví s důrazem na stanovené cíle v oblasti trvalé udržitelnosti.

Celý článek...

TME 1 switch components lan...přepínače s vynikajícími elektrickými parametry. Přepínače s fyzickým kontaktním sepnutím se stále hojně používají, a to i v době dotykové technologie a nepřímého ovládání prostřednictvím grafického počítačového rozhraní. Jaké vlastnosti udržují konkurenceschopnost klasických řešení?

Celý článek...

Dexon restaurace-ustrednaVy ještě máte restauraci bez ozvučení? Tak to je pěkná nuda. Je u vás mrtvo. Zákazníci si myslí, že už budete zavírat. Stráví tam méně času a utratí méně peněz.
Je dokázáno, že příjemná zvuková kulisa vede ke větší a delší konzumaci. Vytvoříte-li českým ozvučením od Dexonu příjemnou atmosféru, zákazníci se budou u vás dobře cítit a budou se vracet. Lépe si vás zapamatují a budete se odlišovat od konkurence.

Celý článek...

Hennlich 1 fotovoltaické-elLitoměřická firma HENNLICH začala nově instalovat fotovoltaické elektrárny. Rozšířila tak své portfolio technologií zaměřených na úspory energií. Její divize G-TERM byla jedna z prvních, která v Česku před zhruba 25 lety začala instalovat tepelná čerpadla velkých výkonů pro průmysl. Za sebou má ale také stovky instalací tepelných čerpadel v rodinných domech, hotelech nebo administrativních budovách. Na rodinné domy, průmysl nebo obce se firma zaměřuje také při instalacích fotovoltaických elektráren. V blízké budoucnosti G-TERM chystá doplnit systémy také o dodávky bateriových úložišť.

Celý článek...

Mewa EIT photoEvropská aliance pro solární fotovoltaický průmysl (ESIA), vedená společností EIT InnoEnergy, dokázala získat více než 110 nových členů ze 17 zemí ke spuštění průmyslového akčního plánu. Společnost EIT InnoEnergy, inovační motor pro udržitelnou energii podporovaný Evropským institutem pro inovace a technologie (EIT) – jednou z institucí Evropské unie – dokázala pod svým vedením získat od spuštění Evropské aliance pro solární fotovoltaický průmysl (ESIA) v prosinci 2022 (ESIA) pro další spolupráci více než 110 nových členů ze 17 zemí. Členové aliance nyní navrhnou průmyslový plán, jak více rozvinout a urychlit rozvoj fotovoltaického průmyslu v Evropě, snížit jeho rizika, a to ve všech částech hodnotového řetězce, od získání křemíku až po výrobu modulů.

Celý článek...

Panasonic HG-F-measurement-Dosah až 3 metry, robustní hliníkový kryt a snadné nastavení jsou jen některé z vlastností nového laserového snímače vzdálenosti HG-F. Panasonic Industry představuje nový laserový měřicí senzor HG-F, který dokáže spolehlivě detekovat objekty až na vzdálenost 3 m pomocí technologie ToF (Time of Flight). To znamená, že senzor může být instalován i v dostatečné vzdálenosti od měřeného objektu aby operátoři nebo ramena robotů mohli pracovat volně.
Dlouhý dosah snímače HG-F zajišťuje také volnost při navrhování: instalace na určitou vzdálenost umožňuje měřit i velké obrobky nebo výrobky různých výšek na lince

Celý článek...

2023 04a ozvuceni-sportovisOzvučte je a zvyšte návštěvnost. Používáte „amatérské" ozvučení? Tak to je špatně. Že není rozumět? Doprovodný zvuk hudby je nekvalitní, „zahuhlaný" a s ozvěnami?

Celý článek...

AKAM 1 application LAD enVýrobce MEAN WELL, světový lídr v oblasti standardních napájecích zdrojů, prodává vlastní značku do více než 80 zemí světa už od roku 1982. V posledních letech roste poptávka po bezpečných, spolehlivých, certifikovaných a chytrých napájecích zdrojích vhodných pro zabezpečení či požární signalizaci. MEAN WELL představuje novou řadu napájecích zdrojů LAD, která doplňuje nabídku o výkony až do 600 W, s vestavěnou nabíječkou umožňující nabíjení různých druhů akumulátorů.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..