Google překladač: English Deutsch

Murr 01 Stage IO Link NewslIIoT, Smart Sensors, Remote Services, OPC UA, Condition Monitoring, MQTT, Data Analytics, Predictive Maintenance... Také občas ztrácíte přehled o aktuálním tempu vývoje? I v náročných časech rostoucí digitalizace existuje pevný bod, a tím je komunikační standard IO-Link. Pouze IO-Link nabízí flexibilitu pro pokrytí všeho jediným systémem: Jedná se o univerzální instalační systém, nákladově efektivní vstup do digitalizace a platformu IIoT připravenou na budoucnost. Sami se rozhodnete, s ním chcete dělat.

Celý článek...

Schneider 01 SEDNA-Design-EAsi znáte situaci, kdy potřebujete nabít svůj mobil a zásuvka je umístěna někde na zdi a v dosahu není žádný stolek či polička. Pro tyto případy je tady krycí rámeček s držákem na mobil z řady Sedna Design. Je dostupný ve čtyřech barvách standardní bílé a béžové a v metalických aluminiu a antracitu. Tento rámeček můžete použít v kombinaci s jakoukoliv běžnou zásuvkou, ale můžete ho chytře spojit i s USB nabíjecí zásuvkou. V Sedně D/E jsou k dispozici i nejmodernější USB nabíjecí zásuvky s konektory A+C, které díky vyššímu výkonu a výstupnímu proudu 2,4A nabijí vaše mobilní zařízení rychleji. Objednávací reference: SDD3xx809 (xx udává barvu, 11 - bílá, 12 - béžová, 13 - aluminium, 14 - antracit).

Celý článek...

HENNLICH 2021 11 23 Záruka-Americká nezávislá vědecká a technologická společnost Underwriters Laboratories (UL) potvrdila certifikaci kabelů chainflex® firmy igus vztahující se k prohlášení o záruce na 36 měsíců. Hloubkový audit, který společnost realizovala, se týkal elektrických a mechanických vlastností kabelů a procesu výpočtu jejich životnosti. Underwriters Laboratories je celosvětově uznávanou zkušební laboratoří a jednou z nejrozšířenějších certifikačních značek. V USA se tato značka ročně objeví na 22 miliardách výrobků.

Celý článek...

TME 1 Mean Well banner• Nastavení intenzity světla pomocí produktů Mean Well
• Mean Well – perfektní řešení pro LED osvětlení
• Mean Well – napájecí zdroje LED určené pro práci v interiérech
• Napájecí zdroje LED „open frame" od Mean Well
• Napájecí zdroje pro svítidla

Celý článek...

Siemens IndustrialSpolečnost Siemens, která je předním poskytovatelem technologií pro automatizaci a průmyslového softwaru, spustila digitální obchod s aplikacemi od různých dodavatelů pro zákazníky z oblasti průmyslu. Tržiště slouží jako speciální transakční mechanismus pro inovativní platformu Siemens Industrial Edge, která umožňuje škálovatelné nasazení IT technologií a aplikací ve výrobním prostředí. Kromě aplikací Siemens Edge pro diskrétní průmysl a obráběcí stroje zde již začali své produkty nabízet i další poskytovatelé, jako je například Braincube, Cybus, SeioTec nebo Tosibox. Zákazníci tak mohou využívat širokou škálu softwarových komponent od různých poskytovatelů a výrobců a standardizovaným způsobem je integrovat do vlastních výrobních procesů.

Celý článek...

VOLTCRAFTJiž od roku 1982 jsou profesionálním i náročnějším amatérským technikům známy přístroje německé značky Voltcraft pro měření, testování, nabíjení či zkoušení. Člověkem, který je s touto značkou spjatý už více než 30 let, je produktový expert Harald Lehner. Více než 1700 produktů Voltcraft zná jako své boty. A přesně ví, jaké požadavky jsou při každodenní práci v laboratořích, v dílnách nebo ve výrobě na měřicí, nabíjecí a síťovou techniku kladeny.

Celý článek...

Cyber Power 01 PDU44302Společnost CyberPower, přední světový výrobce záložních napájecích řešení, uvádí na trh nové modely jednofázových rozvodných jednotek (PDU), které disponují automatickým přepínáním zdroje vstupního napájení (ATS) pro přepnutí na náhradní zdroj elektrické energie v případě výpadku. Díky tomu máte jistotu, že kritické systémy s důležitými daty poběží neustále a výpadek energie je neohrozí.
Všechna čtyři zařízení poskytují výstup z jednotky UPS, záložního generátoru nebo síťového napájení pro více připojených koncových zařízení, která jsou součástí infrastruktury vašeho podniku. Díky duálním napájecím kabelům tak tato zařízení můžete prostřednictvím PDU připojit k více zdrojům energie najednou.

Celý článek...

TP-Link 1 RE550 0TP-Link RE550: extender pro bezdrátovou síť s maximálním pokrytím přes 1000 m2. Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje na trhu nový extender RE550 s obrovskou plochou pokrytí, který dokáže snadno rozšířit domácí bezdrátovou Wi-Fi síť, a to s podporou standardu Wi-Fi 5 (802.11ac). Stabilní síť díky tomuto zařízení získáte na ploše až 1 115 m2. Při instalaci do zahradního domku zajistíte připojení k internetu i na velké zahradě.

Celý článek...

Murrelektronik 01 Vision-PrSystémy VISION jsou v průmyslové výrobě a logistice stále důležitější. Pokud jde o Industry 4.0, nebo IIoT, nemohou zde chybět průmyslové kamery pro zpracování obrazu. Společnost Murrelektronik nyní nabízí se svými instalačními řešeními decentralizovaná Vison řešení pro průmyslové zpracování obrazu. Se společností Murrelektronik mají výrobci strojů a systémů po svém boku výkonného partnera, pokud jde o napájení a správu signálů/dat pro inteligentní propojení kamer v průmyslových výrobních procesech nebo logistice. Sázíme na decentralizované komponenty včetně switchů, rozvaděčů a podavačů, které lze namontovat na stroj, a na odpovídající vysoce výkonnou kabelovou a konektorovou techniku. Tyto komponenty minimalizují nároky na instalaci a maximalizují výkon nových i stávajících strojů a systémů.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

4

Kalendář akcí

<<  Srpen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..