Google překladač: English Deutsch

Tapo 800 L530E 1Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů a zařízení pro chytrou domácnost, představuje na trhu novou chytrou Wi-Fi žárovku TP-Link Tapo L530E, u které si můžete vybrat z 16 milionů barevných odstínů – a vytvářet si přitom vlastní scénáře osvětlení, které následně využijete podle nálady a příležitosti.

Celý článek...

Murr 1 Network-Technology-CKomunikace strojů a systémů se rychle rozšiřuje. Sítě fungují pro datové toky jako cévy. K dosažení úspěšné digitalizace musíte mít k dispozici výkonnou a spolehlivou síťovou technologii. Je potřeba si položit otázku, zda je komunikační síť dostatečně silná na to, aby zvládla rozšíření flexibilních aplikací, a zjistit, jaké jsou nezbytné požadavky pro spolehlivé zasíťování kombinace klasických a digitálních zařízení. A nakonec potřebujte také vědět, zda je aplikace připravena na pokrok v datové komunikaci, který v budoucnu přijde.

Celý článek...

Siemens SITRANS-LT500Společnost Siemens představuje nový převodník Sitrans LT500 pro měření hladiny, průtoku a ovládání čerpadel pro radarové a ultrazvukové snímače nebo jakákoli jiná dvouvodičová zařízení 4–20 mA. Od základního řízení hladiny až po složité řízení čerpadel, nové převodníky poskytují požadovanou přesnost a spolehlivost potřebnou pro různé aplikace. Sitrans LT500 se vyznačuje až dvěma měřicími kanály, šesti řídicími či alarmovými relé, dvěma digitálními vstupy, třemi analogovými výstupy a dalšími možnostmi komunikace. Je tak ideální volbou pro řídicí aplikace.

Celý článek...

Eaton 1Tradiční cyklus přednášek se po podzimním úspěchu a zájmu ze strany účastníků opět odehraje v online podobě. Od 9. února se zájemci mohou opět zúčastnit odborně technických online školení v rámci Eaton On-line Tour. Po velkém úspěchu z podzimu 2020, kdy se webcastů zúčastnilo více než 2 500 osob, se společnost Eaton rozhodla cyklus přednášek zopakovat. Každé úterý od 13 hodin tak budou opět probíhat živé webcasty.

Celý článek...

EH 2020 netilionTisková konference „Průmysl 4.0 - od vize k realitě“: 4. února 2021, 10:30 h – Průmysl 4.0 nebyl po dlouhou dobu něco víc než vize: touha přinést produktivitu, pohodlí a jednoduchost, které nám digitalizace nabízí v našem soukromém životě, také do zpracovatelského průmyslu. Otázkou je, jak se tato vize nakonec stane realitou? A to je zásadní otázka naší digitální tiskové konference. Dr. Rolf Birkhofer, výkonný ředitel společnosti Endress+Hauser Digital Solutions, a Steffen Ochsenreither, manažer pro rozvoj podnikání ve společnosti Endress+Hauser Germany, poskytnou vzrušující pohled na vývoj digitálních řešení - od konceptu po využití v závodech našich zákazníků. Zástupce společnosti Salzgitter Flachstahl GmbH bude diskutovat o zkušenostech společnosti s řešeními pro průmyslový internet věcí. Kromě toho spolu s Vámi a odborníky ze strany poskytovatelů a uživatelů probereme, kde se dnes nachází Průmysl 4.0.

Celý článek...

Dexon 27911Hlášení v administrativní budově, v čekárně, ve škole nebo v obchodním centru se dá provést různými způsoby. Český výrobce Dexon nabízí jak jednoduché stolní mikrofony s minimem ovládání, tak i složitější s možností přehrání dříve nahraných hlášení. Vrcholem v jeho sortimentu je hlášení formou aplikace v telefonu nebo tabletu.
Jednoduchý mikrofon Dexon PA 570 je vybaven audio elektronikou s nízkou hladinou šumu, elektronicky aretovaným tlačítkem a automatickým gongem. Aktivita mikrofonu, je indikována svíticím kroužkem na jeho hlavici. Nic víc pro jednoduché aplikace není potřeba.

Celý článek...

Dexon 27950Taky si rádi hrajete? Co takhle ozvučit interiér za pomocí nástěnného přehrávače Dexon MRP 4205? Získáte nejen tablet, ale především chytrou mašinku se 4 zesilovači, která nabudí skryté reproduktory interiérového ozvučení. Doma nebo u vás v práci.
Základnová stanice přehrávače Dexon MRP 4205, jež je pevně instalována na stěnu a obsahuje napájení a zesilovače, je doplněna odnímatelným kovovým tabletem s potřebným rozhraním. Tablet může fungovat také autonomně (bez posílání audia do základnové stanice). Obojí je kovové, displej kapacitní 7".

Celý článek...

ZAT 17 dnů, 7 hodin, 7 témat – to je hlavní motto letošní on-line konference Zoom At Technology, jejíž další ročník bude rozložen do sedmi hodinových webinářů vysílaných od poloviny února do půli března 2021. Každé téma se zaměří na obor, který aktuálně hýbe děním v oblasti vývoje řídicích systémů v energetice, IoT a zdravotnictví. Volit můžete mezi bloky v českém i anglickém jazyce. Pořadatelem konference je česká společnost ZAT a.s.
Poslední rok přinesl řadu změn, které se i po skončení koronavirové pandemie stanou běžnou součástí komunikace řady firem. Nejvíce znatelná transformace je v oblasti konferencí, kde se setkáváme s řadou ať už komorně laděných či velmi profesionálně organizovaných on-line konferencí a webinářů. Česká společnost ZAT patří v tomto směru mezi lídry, aktuálně pořádá už třetí ročník mezinárodní on-line konference s názvem Zoom At Technology. V té době nový a zajímavě pojatý koncept zaujal odborníky na marketing natolik, že si vyžádali jeho představení na konferenci Marketing 4 Engineering.
UKÁZKA ZoomAT 2021 n

Celý článek...

Prakab 1Společnost Prakab, která oslaví 100 let od své vzniku, spolupracuje s AVK v oblasti bezpečnosti kabelů a vodičů distribuovaných na českém trhu. Prakab, tradiční výrobce kabelů, vznikla v roce 1921, když významný český elektrotechnik a podnikatel Dr. Emil Kolben získal většinový podíl v pražské pobočce rakouského podniku Schwechater Kabelwerke GmbH (SKW) a novou firmu zapsal pod ochrannou známkou PRAKAB (Pražská kabelovna, s.r.o.). Již sto let nám tato společnost umožňuje rozvádět elektrickou energii, používat moderní technologie a žít život, na který jsme zvyklí.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

7

Kalendář akcí

<<  Srpen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..