Google překladač: English Deutsch

Za svou 75 letou historii ve výrobě komponentů do průmyslu, udává Elesa stále trendy pro designéry a inženýry. Nejširší sortiment normalizovaných dílů z kovu a inženýrských plastů, metrických i palcových rozměrů, čítá na 40 tisíc produktů, které v sobě snoubí spolehlivost, vlastní historii, ale i neustálou snahu o progresivní inovaci.

elesa1

Elesa, již od svých prvopočátků, vždy kladla veliký důraz na inovaci a vývoj plastů, stejně jako technologií procesu výroby. Vždy na vrcholu a to i dobách velkých změn v tomto oboru.

Za naším úspěchem stojí především rozhodnutí expandovat mezinárodně, což vedlo ke zřízení 11 zámořských poboček a tím upevnilo naši pozici na trhu. Dále také spolupráce s nejkvalifikovanějšími mezinárodními distributory, čímž jsme dosáhli kvalitního a včasného obsloužení ve více než 60 industrializovaných zemí. Mezinárodní obchodní síť Elesy umožňuje zákazníkům na celém světě plný přístup k produktům a technické podpoře, vždy v přímé kooperaci s hlavní centrálou v Monze. Obchodní strategie, zaměřená především na kvalitní design a vývoj ergonomie, charakterizuje produkty Elesa na celém světě.

Budeme v tom i nadále pokračovat!

elesa2Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..