Google překladač: English Deutsch

Vibrace jsou často nežádoucím jevem a mohou nepříznivě ovlivnit zařízení, které je vytváří, stav životního prostředí v okolí a samozřejmě i zdraví lidí. Průmyslový svět již zná účinná řešení, jak zabránit nadměrnému množství vibrací produkovaného stroji s pohyblivými částmi, jako jsou motory, čerpadla nebo systémy úpravy vzduchu, v šíření a zároveň zajistit správné fungování těchto zařízení.

Elesa 1 silent

Ovšem vzhledem k rozsahu nežádoucích účinků vibrací a důsledků ve smyslu ztráty účinnosti systému, vědecký svět pokračuje ve zkoumání a vývoji nových řešení a nových „metamateriálů" k zastavení snížení šíření vibrací ve vzduchu nebo v pevných tělesech. ELESA+GANTER nabízí stále širší sortiment antivibračních elementů, ke kterým nově přibyly pryžové tlumicí desky AVR sestávající ze dvou pozinkovaných ocelových plátů nalepených na obou stranách perforovaného těla tlumiče vibrací z pryže NBR (tvrdosti 30, 50, 55, 60 a 80 Shore A). Tato produktová řada nabízí také čtvercové desky s pogumováním SBR (AVRQ) a obdélníkové desky (AVR-R).
Elesa 2 tlum

Nové pryžové tlumící desky AVR nabízejí účinnou ochranu proti vibracím a otřesům tam, kde je požadována odolnost proti vysokému tlaku a jsou vhodné pro splnění požadavků průmyslových systémů úpravy vzduchu (HVAC), pro elektrické panely a lisy, možné zdroje vibrací, které musí být co nejvíce izolovány, aby se předešlo poruchám a aby byla chráněna obsluha zdraví.
Elesa 3 silentbl

V nabídce Elesa+Ganter také naleznete následující položky:
▪ Pryžové silentbloky z přírodního kaučuku NR v kombinaci se závitovými vložkami z pozinkované oceli nebo nerezové oceli AISI 304 v různých tvarech: válcové, kónické, přesýpací hodiny, zvonové. Tlumiče vibrací ze silikonové pryže (MVQ) v souladu s FDA (U.S. Food and Drug Administration), s možností použití v potravinářském a lékařském průmyslu. (různé řady DVA, DVB, DVC, DVF, DVL). Na vyžádání k dispozici také v různých jiných materiálech.
▪ Přírubové tlumiče vibrací s dvojčinnou přírubou, z modře lakovaného hliníku (řada AVG).
▪ Drátěné tlumiče vibrací z nerezové oceli AISI 304 (řada AVF).
▪ Lanové antivibrační komponenty vyrobené výhradně z nerezové oceli AISI 316, skládající se ze dvou párů tyčí, spojených propojovacím kabelem se spirálovým vinutím – cívkou (řada AVC).
▪ Pružinové tlumiče vibrací s protiskluzovou vrstvou z pryže NBR (řada AVM).
▪ Polohovací nohy se základnami, které tlumí vibrace, vhodné pro zatížení do 40 000 N, aby poskytovaly stabilitu těžkým strojům i při silných vibracích.

Přijďte si prohlídnout kompletní nabídku prvků Elesa+Ganter na našem webu www.elesa-ganter.cz

Elesa 4 Lg-2Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..