Google překladač: English Deutsch

Společnost Elesa+Ganter navrhla novou řadu technických polymerů SAN s cílem překonat velmi důležitý problém, kterému dnes čelí všechny země světa: nebezpečí rezistence vůči antibiotikům a šíření škodlivých organismů!

EG lg favicon

Elesa 1 ANTIMICRODlouhodobé účinnosti antimikrobilálních vlastností, a to i po mnoha cyklech mytí, se podařilo dosáhnout použitím řízeného mechanismu postupného uvolňování stříbrných iontů. Stejně tak vysoká tepelná odolnost všech součástí produktů Elesa+Ganter řady SAN napomáhá doživotní sanitaci proti růstu škodlivých mikroorganismů!
Jedná se o jedinečné řešení proti rezistenci vůči antibiotikům a to proto, že jsou naše produkty bez aktivních farmaceutických složek, antibiotik nebo pesticidů!

Elesa 2 san webSpeciální technický polymer s aditivy stříbrných iontů zabraňuje šíření zdraví škodlivých mikroorganismů tím, že proniká povrchem jejich buněk a napadá jejich DNA. Jak fungují stříbrné IONTY Ag+? Prorážejí buněčnou stěnu organismů, narušují činnost jejich nitrobuněčných enzymů a tím, že napadá DNA organismu, zastavují buněčnou replikaci.

Elesa 3 bakterieZ výsledků laboratorních zkoušek vyplývá, že v průběhu 24 hodin je zlikvidováno 98,9 % bakterií!
Oproti jiným výrobcům jsou naše produkty testované ale také na ochranu proti plísním, které je obecně daleko složitější ničit! Zkoušky byly provedeny laboratoří CSI S.p.A., která je akreditována a uznána národním akreditačním orgánem ACCREDIA.
Součásti z těchto materiálů jsou ideální pro zdravotnické, nemocniční, rehabilitační a protetické pomůcky a prostředky, stroje používané ve farmaceutickém průmyslu, městský mobiliář a vybavovací předměty veřejných budov a prostorů..
Zjistěte více na webu www.elesa+ganter.cz
Elesa lg Logo-2Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news