Google překladač: English Deutsch

Elesa+Ganter pravidelně reviduje svůj sortiment standardních dílů, aby zavedl nové technické pokroky a reagoval na měnící se požadavky trhu. Pneumatické upínače se nyní dočkaly řady inovací zaměřených především na delší životnost.

Elesa 1 1648729176877

Elesa 2 upínačePneumatické rychloupínače jsou normovanými prvky v konstrukci přípravků a Elesa+Ganter má tyto důležité upevňovací systémy ve svém portfoliu již řadu let. Mnoho těchto produktů byla však nyní přepracována – především za účelem zvýšení jejich životnosti a spolehlivosti. Nejvýraznější vylepšení se týká pneumatického válce, který nyní pracuje s magnetickým pístem a má T-drážky na pouzdře. Díky tomuto slotu je nyní mnohem snazší připevnit senzory, zatímco magnetický píst umožňuje přesnější dotazování na aktuální polohu novým, moderním senzorem GN 3380, který zcela nahrazuje předchozí senzory. Do slotu lze samozřejmě přesně instalovat i další senzory.
Elesa 3 ČidloPneumatické upínače řady GN 860 mají nyní kalená, broušená ložisková pouzdra a temperované ložiskové čepy pro výrazné snížení opotřebení. Při testování více než 250 000 cyklů nebyly pozorovány žádné významné změny. Konstrukční vyztužení krytu z ocelového plechu snižuje vibrace způsobující opotřebení během provozu, což je rozdíl i při nižším zatížení. A konečně, nový jednosměrný omezovač ve válci umožňuje hladší pohyb a prodlužuje životnost pístu. Nové pneumatické upínače jsou k dispozici v osvědčených verzích pro horizontální (GN 860) a vertikální (GN 862) instalaci. S GN 862.1 má Elesa+Ganter také verzi, která navíc umožňuje ruční ovládání.

Elesa 4 862Pro vysoké přídržné síly, které jsou vyžadovány při výrobě karoserií nebo na lisovacích či svařovacích linkách, poskytuje Elesa+Ganter pneumaticky ovládané rychloupínače řady GN 864. V rámci své optimalizační strategie provedla společnost Elesa+Ganter provedla dvě zásadní vylepšení. Pouzdra standardních verzí již nejsou černěná; místo toho jsou chemicky poniklované, což značně zvyšuje odolnost proti korozi. Typ FG je navržen speciálně pro svařovací přípravky: Povlak PTFE v charakteristické zelené barvě zabraňuje ulpívání rozstřiku ze sváru – užitečný doplněk k volitelným ochranným krytům, které zajišťují dlouhodobý provoz i v agresivním prostředí.
Zjistěte více na webu www.elesa-ganter.cz
Elesa 5 Logo-2Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..