Google překladač: English Deutsch

Elesa+Ganter jakožto světový specialista a výrobce normovaných dílů do průmyslu se neobává žádných výzev. Proto v našem sortimentu naleznete řadu dílů specifických vlastností. Normované díly se specifickými vlastnostmi a ergonomickým designem, které jsou v souladu s přísnými směrnicemi pro splnění konkrétních potřeb a aplikací. Takovým požadavkem může být například zajištění bezpečnosti v prostorách, kde hrozí elektrostatické výboje, nebo hrozí dokonce požár.

favicon

Elesa 1 ESDPrvní takovou skupinou jsou tedy antistatické díly z řady ESD, které jsou vhodné pro užití ve chráněných oblastech EPA (ESD Protected Areas). Tedy oblasti kde může docházet k elektrostatickým výbojům, ale je vyžadováno minimální riziko poškození zařízení. Takové vlastnosti zajišťuje speciální vodivý technopolymer (ESD-C Elestrostatic Discharge Conductive), který zabraňuje akumulaci elektrostatického náboje mezi tělesy s různým elektrickým potenciálem. Značka ESD-C je na každém prvku nesmazatelně vygravírovaná laserem a jednoznačně tak deklaruje vodivé vlastnosti dle normy. Takto označené u nás můžete zakoupit například polohovací nohy GN 343.2 (či nerezovou variantu GN 343.6), LV.A-ESD, ruční utahovací kolečka BT-ESD, nebo madla M.443-ESD. Dokonce ale také rolny UTB-SST-ESD.

Elesa 2 RE.F5Nově jsme do našeho sortimentu s těmito vlastnostmi zařadili pojezdová kola RE.F5-ESD, disponující ale také vynikajícím valivým odporem, elasticitou a velice dobrou odolností proti opotřebení. Akumulaci elektrostatického náboje speciálně vyvinutý polyuretan, který nezanechává žádné stopy na povrchu. V nabídce máme i těžké provedení pro větší zatížení RE.F5-H-ESD.

Elesa 3 samozhasNormované prvky pro aplikace ve veřejném vybavení a v místech, kde hrozí nebezpečí požáru označujeme textem AE-V0. Jedná se o díly ELESA+GANTER vyrobené ze speciálního technopolymeru certifikovaného na samozhášivost "V0" podle normy UL-94 V (Underwriters Laboratories). Tato klasifikace se používá k popisu reakce plastů na oheň. Vybírat můžete z různých typů rukojetí (M.443 AE-V0, PR-PF-AE-V0, EPR-PF-AE-V0), ale také například utahovací kolečka VCT AE-V0, nebo západky QT.AE-V0 a panty CFSW.

Elesa 4 ganterTyto díly tak lze používat například i na rozvaděčích, a to v kombinaci s jinými produkty Elesa+Ganter. Například klasické zámečky a západky GN 115, GN 115-NL, ale také i ochranné těsnící profily GN 2180 (respektive rohové GN 2181) – instruktážní video k našim těsnícím profilům můžete vidět ZDE. Zvláště vhodné je také použití vnitřních vícekloubových pantů GN 7237 (respektive nerezových GN 7231) – které zároveň brání vandalismu.

Zaujalo Vás něco z uvedeného? Přijďte navštívit web elesa-ganter.cz pro více informací a inspirací.
Elesa 5 Logo-2
Instruktážní video k těsnícím profilům:
Elesa you tube 6Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..