Google překladač: English Deutsch

Zkušenosti nás naučily, že v řadě průmyslových aplikací není důležité pouze kvalitní zpracování dílu, které zajistí bezpečný chod a spolehlivé operace během pracovního zatížení. Je to ale také bezpečnost ve smyslu zamezení neoprávněné manipulace nepovolanými osobami, nebo v kritickém okamžiku. Právě tuto bezpečnost lze často zajistit jen zámkem a klíčem. A právě tyto opakované prosby jsme vyslyšeli a zařazujeme do našeho sortimentu stále více dílů s bezpečnostním klíčem.

Elesa web

Elesa 1 Lock

Pravděpodobně nejstarším dílem v této kategorii je bezpečnostní zamykatelné madlo EBR-CH, které roky používají všichni výrobci bazénů a zejména bazénových zastřešení v České republice i mimo ni. Jako doplněk pak často používají utahovací kolečko VLS, které lze šroubovat jen v momentě kdy je bezpečnostní klíč zastrčený. Po vyjmutí klíče se kolečko jen protáčí, ale nelze jej nadále utáhnout či odšroubovat. Směrem k bezpečnému zajištění na klíč jsme se vydali i u aretačních polohovacích pístků GN 814 a zajišťovacích čepů GN 314.
Elesa 2 schema

Zajišťovací čepy GN 314 se vyrábí z nerezové oceli a jsou vhodné pro rychlé upevnění, spojení nebo zajištění různých upínacích systémů a přípravků bez použití nářadí. Uzamykatelné pístky GN 814 se rovněž vyrábí ze nerezové oceli a lze si vybrat ze dvou základních variant. Buďto s variantu, která lze zajistit v koncové poloze kdy je čep vysunutý a nebo opačně, tedy s čepem zasunutým. Další možností je samozřejmě zamknout místnost do které nepovolaná osoba nemá mít přístup. A k tomuto účelu máme v sortimentu samozřejmě také řadu různých typů západek a zámků.
Elesa 3 zámky

V naší nabídce naleznete zámky všeho druhu. Od klasických, v celku obyčejných jako je CS. Či GN 115 po různé varianty s rukojetí, jako je například ELCK, či GN 115-L, respektive GN 115.8-L. Ale nabídnout umíme i celoplastové západky vyráběné ze samozhášivého plastu CQT.AE-V0, nebo různé typy zámků s funkcí přitlačení jazýčku, jako je například GN 516, či masivní CSMH. Nicméně toto je jen malá ukázka širokého sortimentu zámků a zamykatelných bezpečnostních prvků. Chcete-li vidět více, navštivte naše internetové stránky www.elesa-ganter.cz.
Elesa 4 Logo-2