Google překladač: English Deutsch

Elesa+Ganter vždy sleduje a dbá na požadavky trhu, ve snaze nabídnout co nejkomplexnější sortiment. A proto jsme nedávno uvedli na trh novou produktovou linii pro hydraulické systémy: Modulární hadicové systémy. Jsou ideálním řešením, pokud potřebujete lubrikovat, chladit, nebo odsávat tekutiny a prachové částice. Tyto hadicové systémy jsou přímo navržené zejména pro chladící systémy, kde dochází k cirkulaci kapalin pod vysokým tlakem, což je vhodné například při soustružení, vrtání, broušení, frézování, nebo erodování. Lze je také ale použít pro cirkulaci vzduchu k vysoušení inkoustu u tiskařských strojů.

Elesa 1 2 182x162

Flexibilní hadicové systémy jsou zárukou rychlé a snadné integrace se strojem, výrobními systémy a dalšími zařízeními. Tyto systémy se skládají z řady segmentů, které lze pospojovat na požadovanou délku a dle požadované funkce. Segmenty lze kombinovat s klouby, adaptéry a tryskami.Komponenty tvořící flexibilní chladící trubky jsou vyrobené z technopolymeru na bázi acetalu a dodávají se standardně v oranžové, či modré barvě.Tento materiál je charakteristický svou vynikající odolností, pružností a jen nepatrným pohlcováním vlhkosti. Elesa+Ganter flexibilní hadice pro chladící kapaliny se vyznačují:
• Modularitou a možností úpravy na míru: Bezpočet kombinací, při volbě různých typů konektorů, adaptérů a trysek. I délku si může zákazník upravit dle potřeby.
Flexibilitou: Modulární struktura, vytvořená zacvaknutím jednotilvých segmentů, umožňuje upravovat a směřovat proud lubrikační kapaliny s maximální přesností.
• Rychlá montáž a demontáž Perfektní odolnost proti chemikáliím: materiál je odolný vůči čisticím prostředkům, mazivům a olejům.
Non-conductive, therefore suitable for use on electrical discharge (EDM) machines.
Elesa 2 3                      
Modulární hadicové systémy ELESA+GANTER (trubky, trysky, pouzdra) jsou také dostupné v materiálu, který je v souladu s FDA (FDA CFR.21 and EU 10/2011) a tedy vyhovují požadavkům pro kontakt s potravinami.Modulární hadicové systémy jsou navržené tak, aby poskytovaly nejvyšší standardy bezpečnosti a spolehlivosti.Produktové katalogové listy, včetně výkresů a tabulek s rozměry a kódy, jsou dostupné na oficiálním webu elesa-ganter.cz

Elesa 4 1 850x659Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..