Google překladač: English Deutsch

Společnost Elesa+Ganter nezahálí a pokračuje v inovacích a vývoji nových standardizovaných dílů, které Vám usnadňují práci a vývoj Vašich zařízení. Prakticky každý měsíc můžete ne našem webu v sekci novinek projít přehled toho nejnovějšího co máme k dispozici na skladě. Skupina pružinových pístků je natolik univerzální, že bude vždy využitelná v jakémkoli odvětví a tím pádem inspirovat ke speciálním provedením, které ještě lépe vyhoví konkrétním požadavkům. Nově nabízíme zamykatelnou variantu GN 814, která umožňuje aretaci polohy čepu, pomocí klíče.

Elesa 1a 814

Další klasickou skupinou, která neodmyslitelně patří k sortimentu Elesa+Ganter jsou samozřejmě madla. I zde však platí, že možnosti inovace a modifikací jsou prakticky nekonečné. Náš nejnovější typ sklopného, zapuštěného madla MRH je krásným příkladem. Díky západkovému mechanismu lze stisknutím tlačítka vysunout rukojeť z jejího pouzdra, čímž je umožněno otevírání nebo zavírání panelů, zásuvek atd.
Elesa 2a MRH

Velký důraz klade naše firma i na velice specifická odvětví, jako je potravinářství a vyvíjíme proto řadu výrobků, které vyhovují přísným normám jako je EHEDG a DGUV Test. Naši inženýři navrhli řadu produktů, které tato specifika splňují. Takovou vlajkovou lodí jsou ale naše polohovací nohy GN 20, respektive nejnovější typ GN 19. Pokud tím o Vaše stroje vyžadují směrnice FDA můžete vyzkoušet nové nohy GN 18 z nerezové oceli AISI 316L, respektive GN 17 z nerezové oceli AISI 304.
Elesa 3a NOHY

Nechte se inspirovat a navštivte náš web, zejména sekci novinek. Kdo ví, třeba náš tým vývojářů přivedl k životu inovaci, která pomůže právě Vašemu projektu.
https://www.elesa-ganter.cz/cs/cze/eg-newproducts-sales--1002#
Elesa 4a Logo-2