Google překladač: English Deutsch

Přenáší významné zatížení, vyrovnávají stroje a zajišťují nezbytnou přilnavost. Polohovací nohy patří mezi nejvýznamnější normované díly s širokou škálou designových řešení.

 

V sortimentu Elesa+Ganter dnes naleznete přes 5200 různých variant. Počínaje jednoduchými ocelovými polohovacími prvky až po nejvyšší třídu splňující přísné hygienické normy. Přelomový systém značení Elesa+Ganter navíc umožňuje libovolnou kombinaci jednotlivých stavitelných šroubů a základen, přesně tak aby výsledná polohovací noha vyhovovala Vašim specifickým požadavkům.

https://www.elesa-ganter.com/static/news/images/levelling_feet1_CZ.png

Volit můžete mezi kovovými i plastovými základnami, často se specifickými vlastnostmi jako je antistatická funkce (dokonce i u plastových patek), či korozivzdorné materiály, včetně té nejvyšší třídy s designem účinně chránícím před usazováním nečistot a umožňujícím snadné a spolehlivé čištění. Nabízíme ale samozřejmě i ekonomické varianty pro to nejzákladnější použití.

https://www.elesa-ganter.com/static/news/images/levelling_feet1_CZ.png

Speciální kategorií jsou pak polohovací elementy a vyrovnávací základny pro vysoká zatížení. Do této skupiny spadají Polohovací nohy pro tlumení vibrací LW.A, které jsou obdobou silentbloků, běžně používaných jako dorazy, či přítlačné šrouby. Těm největším nárokům na nosnost pak zcela jistě vyhoví polohovací sady GN 360.

https://www.elesa-ganter.com/static/news/images/levelling_feet1_CZ.png

U nás si vybere každý. Snadnou orientaci mezi jednotlivými typy Vám pomůže docílit filtr parametrů na našem webu. A pokud i tak budete váhat, obraťte se na naše technické oddělení.

Tým Elesa+Ganter.

https://www.elesa-ganter.com/static/news/images/levelling_feet1_CZ.pngKalendář akcí

<<  Únor 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..