Google překladač: English Deutsch

Madla, úchopy, rukojeti, jde o velice široký pojem, který lze kategorizovat mnoha způsoby. Což dokazuje i bohatá nabídka madel Elesa+Ganter. Samostatnou kapitolou jsou pak madla trubková, která se používají zejména na velkých plochách a jsou často součástí různých typů strojů. Design proto může hrát velkou roli, stejně jako barevné sladění. Nejnovějším přírůstkem do této skupiny je moderní trubkové madlo EVH.

elesa 1 EVH

Nová madla EVH. kombinují ergonomii a design s funkčností nabízející bezpečnější a pohodlnější úchop. Antirotační trubka oválného tvaru bez dutin a výstupků zajišťuje bezpečnost při otevírání a zavírání dveří strojů na kterých jsou madla instalována. Barevné postranní krytky ve standardních barvách ELECOLORS umožňují snadnou identifikaci a přizpůsobení barevného ladění celého stroje. Samozřejmostí je i provedení CLEAN, tedy v čisté bílé barvě, vhodné do prostředí, kde je udržování čistoty velice přísně dodržováno.
elesa 2 ELEKOLORS

Madla EVH. Vychází z původního, cenami ověnčeného designu madla ETH. Tato madla využívají klasických trubek a jsou proto robustnější. Nicméně aby nedocházelo k protáčení hlavní trubky, mají v sobě ramena integrovaný speciální mechanismus. Avšak vyrábíme i řadu menších typů oválných trubkových madel. Například GN 334, GN 334.1, GN 335.
elesa 3 Madla

Trubková madla nabízí také další výhodu. Dutý vnitřek, který může být využitý pro elektroniku. Proto se tento typ madel hojně využívá také jako bezpečnostní elektronický prvek. I firma Elesa+Ganter má tak ve své nabídce řadu verzí s elektronickým spínačem. Jde například o typ GN 331, nebo GN 332.
elesa 4 Madla-elektro
Zjistěte více a prohlédněte si naši kompletní nabídku na stránkách elesa+ganter.cz
Tým E+G CZ
elesa 5 Logo-2Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news