Google překladač: English Deutsch

Regulační kolečka jsou vhodná pro jemné ovládání a seřizování strojních součástí. U takovýchto operací se očekává spolehlivost a dokonalý úchop, který neprokluzuje, jako základní vlastnost.

EG lg favicon

Z tohoto pohledu asi není lepší volba než rýhovaná regulační kolečka MBR. Jemné vroubkování na vnějším okraji kolečka umožňuje bezpečné a pohodlné uchopení a nabízí obsluze možnost pracovat v nejrůznějších pracovních podmínkách citlivým a ergonomickým způsobem a zjednodušuje nastavení kolečka při rychlém otáčení (nebo šroubování).
Elesa 1 kolečka

Regulační kolečka MBR jsou derivátem ovládacích koleček MBT, které se dodávají v mnoha speciálních verzí, jako je varianta s rukojetí MBT+I, či varianta se speciálním „soft" gumovým povlakem, který je příjemný na dotek, ale zejména zlepšuje adhezivní schopnosti a tím jistější úchop. Kompaktní tvar spolu s moderním designem a možností výběru barevné krytky ze škály ELECOLORS®: Světlá šedá, Pískově žlutá, Pastelová modrá, Plamenná rudá, Tmavě černá a nově i Májově zelená, umožňuje dokonalé splynutí a kompatibilitu se stroji pro které jsou navržené. Navíc je díky různým barvám možné ovládacím prvkům přiřadit jinou funkci na stroji a tím i snadnější orientaci a bezpečnost pro obsluhu.
Elesa 2 mbr

Krom široké standardní nabídky (libovolné kombinace různých rozměrů, přírub, límců a barevných krytek) rýhovaných koleček MBR, lze v případě zájmu dodat i speciální úpravu na přání, jako je jiné než standardní barevné provedení, grafické symboly, značky, či nápisy, či speciální stupnice.
Elesa 3 regulacni

V sortimentu Elesa+Ganter však ale naleznete řadu dalších alternativ, různých materiálů. Pokud dáváte přednost růžicím protože ve vaší aplikaci jde více vyvinutou sílu, než o jemný posun, můžete zvolit VC.192+IN. Podobného efektu dosáhnete i s kolečky EGK, které jsou také potažené speciálním SOFT materiálem. Nicméně vybrat si u nás můžete i z mnoha variant hliníkových regulačních koleček. Například GN 726.2, či GN 723.4. Ale najdete u nás i nerezovou variantu GN 436.
Elesa 4 reg

Pro více inspirace navštivte přímo náš web www.elesa-ganter.cz

Elesa Logo-2