Google překladač: English Deutsch

Vývoj komponentů pro odvětví, jako je potravinářství nebo farmaceutický či chemický průmysl, je pro výrobce možná největší výzvou – zde jde totiž nejen o odolnost a funkci jednotlivých součástí, ale také o bezpečnost a zdravotní nezávadnost.

Elesa 1 Hygienic

Ve snaze vyhovět vysokým hygienickým standardům těchto provozů jsou vyvíjeny produkty s minimem spár a prohlubní, v nichž by se mohly zadržovat nečistoty, přičemž velký důraz je kladen také na samotný materiál. Vedle osvědčené oceli a „hygienických" prvků v bílé barvě se ve zmíněných oborech stále více prosazují moderní inženýrské plasty v barvě modré, které lze vizuálně snadno odlišit od zpracovávaného materiálu (obzvlášť u masných produktů). Tomuto trendu odpovídá i nabídka společnosti Elesa+Ganter – ta totiž nově uvedla na trh dvě řady produktů, jejichž provedení minimalizuje riziko kontaminace zpracovávaného materiálu součástmi výrobního zařízení a současně zaručuje jeho snadné čistění.
Elesa 2 VD--MD

Jedná se o řadu VD, zahrnující barevně kontrastní součásti (modrá RAL 5005) a o řadu MD, jež představuje komponenty z technopolymeru s příměsí detekovatelnou jako kov (zelenomodrá RAL 5001). Všechny tyto produkty jsou určeny pro styk s potravinami (FDA CFR.21 a EU 10/2011). V této speciální úpravě jsou dodávána sériově vyráběná plná kolečka VTT-SST, regulovatelné páky ERZ-SST, madla M-643-SST, vroubkovaná ruční kolečka EKK-SST, válcové rukojeti I.780 a panty CFM. Pro rychlejší orientaci mezi těmito dvěma řadami poslouží zákazníkovi označení MD nebo VD v produktovém názvu výrobku.
Elesa 3 CLEAN

Elesa+Ganter těmito dvěma řadami ještě více posílila svou pozici výrobce, který je opravdovým specialistou na vývoj produktů pro aplikace s vysokým hygienickým standardem. Přísným hygienickým normám vyhovují její prvky v bílé barvě (řada CLEAN), nerezové komponenty z řady „Hygienic design" nebo součásti s antibakteriální úpravou řady SAN. Zajímavými novinkami z tradiční oceli, ovšem v hygienickém designu a v kombinaci s modrou barvou, jsou například regulovatelné páky GN 305, pružinové pístky GN 8170 nebo nerezové šrouby a matice GN 1580.
Pro více informací se přijďte inspirovat na náš web elesa-ganter.cz
Elesa 4 Logo-2Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news