Google překladač: English Deutsch

S díly, na kterých téměř neulpívají nečistoty a které lze čistit na místě, spotřebujete méně času a peněz na čištění a dezinfikování povrchů. To se také promítá do zvýšení spolehlivosti výrobních systémů. Se západkami GN 1150 v hygienickém designu poskytuje Elesa+Ganter podporu pro koncept čištění stroje a systému známý jako „čisté na místě" (clean in place), zkráceně pak CIP.

Elesa 1 Zapadky

Dokonce i mimo průmyslová odvětví, která musí tradičně splňovat vysoké hygienické standardy, je stále běžnější koncept čištění na místě, což znamená čištění součástí, zatímco jsou stále plně nainstalovány. Myšlenka je taková, že pokud lze systémy, přípravky nebo stroje čistit snadněji a rychleji, sníží se tím zejména provozní náklady. To je důvod, proč Elesa+Ganter neustále rozšiřuje své portfolio standardních dílů v Hygienic Design (HD).
Elesa 2 Hygiena

Další vysoce specializovanou skupinou produktů Elesa+Ganter, která najde uplatnění v řadě odvětví, které dbají na čistotu a hygienické normy má označení CLEAN. Bílá barva RAL 9002 je zvláště vhodná pro aplikace ve zdravotnictví, protože umožňuje okamžité odhalení všech stop prachu a špíny a usnadňuje tak čištění. Z psychologického hlediska dodává lékařům i pacientům pocit sterility a maximální čistoty. Plné a celistvé tvary prvků bez dutin zabraňují usazování nečistot, prachu a zbytků materiálů po strojním obrábění. I zde je tak možné aplikovat CIP.
Elesa 3 clean

Ještě specifičtější skupinou jsou produkty modré barvy a s obsahem kovových příměsí. Speciální příměsi obsažené v plastovém materiálu umožňují detektoru kovu zaznamenat i kubické částečky o velikosti 5 mm. Komponenty jsou snadno rozpoznatelné a výrazné pro lidské oko, díky specifické a unikátní barvě, běžně chybějící v prostředí, kde jsou tyto díly aplikovány. I to je důvod proč se modrá tak často vyskytuje v potravinářském sektoru.
Elesa 3 clean

Pokud Vás náš sortiment zaujal, přijďte nás navštívit na Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně MSV 2023. Najdete nás v pavilonu V, u stánku 63.

Elesa Logo-2Kalendář akcí

<<  Listopad 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..