Google překladač: English Deutsch

Požadavkům na vysoký hygienický standard vychází již tradičně vstříc společnost Elesa+Ganter nabídkou hygienických produktů, jež se prolínají s jejím širokým portfoliem normalizovaných součástí. Zajímavou novinkou jsou zde polohovací nohy GN 20 s certifikací směrnice 3-A Sanitary Standard, Inc., EHEDG (udělovanou European Hygienic Engineering & Design Group) a FDA (Food and drug administration).

elesa obr novy

Hygienické polohovací nohy GN 20 jsou díky certifikaci 3-A Sanitary Standard, Inc. určené pro použití v hygienických oblastech. Zákazník si může vybrat ze dvou variant, a to s- nebo bez- montážních otvorů. Polohovací nohy s montážními otvory (Typ B) jsou navíc certifikovány podle směrnic EHEDG.

Nohy GN 20 jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 304, doplněné plastovými a silikonovými těsnícími prvky. Spodní silikonové těsnění chrání oblast pod základnou před špínou. Za tímto účelem musí být noha přišroubována k podlaze pomocí montážních otvorů a odpovídajícím způsobem stlačena. Hygienické upevnění a správná poloha montážních otvorů jsou zásadní. Těsnicí kroužek nad posuvnou krytkou umožňuje upevnění bez mezery. Díky stěrači nebo těsnícímu kroužku kloubu jsou pohyblivé části utěsněny proti okolnímu prostředí. Vysoce kvalitní povrch zabraňuje přilnutí nečistot a usnadňuje čištění, což dokazují i provedené testy efektivity čistění pod ultrafialovým světlem (efektivita stejného čisticího procesu byla u GN 20 o 28 % vyšší než u polohovacích nohou s nezakrytými závity a bez těsnících prvků). Zajímavým detailem je modrá barva detailů, jež má v praxi nejen estetický význam, ale také funkční, protože na rozdíl od běžně používané bílé kontrastuje modrá barva plastu například s masným polotovarem v potravinářské výrobě. V tomto provedení naleznete v nabídce společnosti Elesa+Ganter také další produkty (madla, úchyty, polohovací páky apod.)

Pro provozy s vysokým hygienickým standardem, kde je přece jen žádoucí bílá barva komponentů, je určena speciální řada prvků CLEAN. Tyto prvky se vyznačují hladkým bílým povrchem a kompaktním tvarem s minimem spár a prohlubní, v nichž by se mohly uchovávat nečistoty. Jednou z novinek v této řadě jsou ruční kolečka VTT-CLEAN. Jsou vyrobena z matného technopolymeru na bázi polyamidu (PA), vyztuženého skelnými vlákny, a to v bílé barvě, podobné RAL 9002. Pouzdro je z nerezové oceli AISI 304. Trojhranný plný tvar je ergonomicky vhodný hlavně pro malé průměry, protože zajišťuje pevné uchopení a to dokonce i v rukavicích. Prvek je vhodný pro použití na strojích a zařízeních, které vyžadují časté čištění tlakovou vodou nebo párou.

Tyto a další produkty společnosti Elesa+Ganter, včetně technických informací a 2D/3D modelů pro přímé použité v projektu, naleznete na www.elesa-ganter.cz.Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news