Google překladač: English Deutsch

Ve druhé polovině března 2017 se koná již tradiční veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení Amper 2017. Letos poprvé zde bude své výrobky prezentovat také výrobce strojních součástí s nejširším portfoliem na světě, společnost Elesa+Ganter.
České zastoupení společnosti Elesa+Ganter CZ působí na našem trhu již od roku 1996.

ElesaGanter--Home

Za tu dobu má společnost již řadu referencí a její prvky se podílejí na funkci, kvalitě i estetickém vzhledu výrobků a aplikací prestižních značek (například: Meopta, Škoda, Albixon, Nestlé, SOMA, BOSCH, Mann+Hummel a mnoho dalších).
Českému zákazníkovi se nyní společnost ještě více přiblížila spuštěním webových stránek, jež nabízejí kompletní přehled produktů a novinek v českém jazyce. Snahou vedení společnosti bylo zpřehlednění a zpřístupnění takto širokého portfolia zákazníkovi, obzvláště pak konstruktérům, kteří s webem denně pracují. Stejně jako předchozí verze webu, i tato nová platforma obsahuje 2D/3D modely všech výrobků Elesa+Ganter pro přímé použití v projektu, včetně technických parametrů a montážních postupů. Tyto modely jsou zákazníkům k dispozici zdarma. Nově je dokonce možné stáhnout určitý omezený počet 3D/2D modelů denně bez nutnosti registrace.
Elesa+Ganter člení své portfolio standardně do 18 produktových řad dle typů součástí. Výrobce nabízí ovšem také 8 řad tzv. Zvláštních produktů, jež jdou napříč jednotlivými kategoriemi a vyznačují se užitím speciálních materiálů, jež předurčují tyto produkty pro použití v aplikacích se specifickými nároky, jako je například vysoký hygienický standard, požární odolnost či komfortní manipulace.
Na letošním Amperu představí Elesa+Ganter řadu svých novinek, mimo jiné technopolymerové panty CFAX (jedná se o nový model pantů řady CFA, který je nyní vyráběn jako celoplastový), zámky, západky nebo díly obecně pro rozvaděče.

Pro více informací o nabídce Elesa+Ganter mohou zákazníci navštívit ve dnech 21.–24. 3. veletržní stánek společnosti F 1.09, nebo si prohlédnout webové stránky.

www.elesa-ganter.cz