Google překladač: English Deutsch

Lineární pohyb, potřeba seřízení, vycentrování a obecně posouvání břemen je v průmyslu pravděpodobně jedna z nejčastějších činností. Ať už se bavíme o standardních výsuvech, jako jsou naše teleskopická vedení, používané dle aplikace pro šuplíky, posuvné dveře, ale i těžké plošiny, nebo dopravnících, tedy válečkových a kuličkových segmentech, dokážeme nabídnout téměř vše pro Vaši aplikaci.

EG lg favicon

Elesa 1 Teleskopy 655

Naši vývojáři se navíc pokaždé snaží přijít s originálním a efektivním řešením. Proto jsou naše válečkové segmenty například odnímatelné a v případě poškození je možné libovolný kus segmentu snadno vyměnit. U konkurenčních typů, kde jsou válečkové a kuličkové segmenty součástí hliníkového profilu, není takovou výměnu možné snadno provést a je nutné vyměnit celou konstrukci.
Elesa 2 pojezdy

Nejnovější inovací v nabídce Elesa+Ganter je seřizovací šroub GN 827 z nerezové oceli, který se používá v kombinaci ložiskovými bloky GN 828 (a rýhovanými maticemi GN 827.1). Jde o snadné a levné řešení, jak si vytvořit vlastní posuvný mechanismus – který tak nejlépe vyhoví vašim konkrétním potřebám. Použití těchto součástí zjednodušuje připevňování dílů k různému dalšímu zpracování a montáži. Ideální použití je tedy u přípravků a všude tam kde dochází k opakovaným výměnám, přemisťování a seřizování zařízení. Díky využití sady seřizovacích šroubů je možné takové procesy provádět rychleji.
Elesa 3 sroub

Tam kde seřizovací šroub není dostačující, lze využít kompletní kluzné jednotky GN 900 a celé sady doplňujících upínacích lišt, spojovacích modulů, či montážních podložek. Kluzné jednotky jsou navržené tak abyste s nimi mohli docílit co nejpřesnějšího pousnu a seřízení, zejména v kombinaci s ukazateli polohy DD52R.
Elesa 4 kluzné-jednotky

Nechte se inspirovat a navštivte stránku www.elesa+ganter.cz . Naši vývojáři pro Vás připravili řadu elegantních a funkčních řešení. Jen si vybrat.
Elesa 3