Google překladač: English Deutsch

I jednoduché prvky, jako jsou ochranné plastové krytky, mohou být velmi užitečné, díky jejich schopnosti snadno, rychle, a hlavně efektivně pokrýt širokou škálu aplikací k ochraně konců trubek a šroubů před prachem, vlhkostí, popřípadě i nárazy, nebo když je nutné zabránit úniku kapalin, či pronikání cizích těles. Krytky Elesa + Ganter vyrábíme z vysoce kvalitního polyethylenu (PE).

1 PR protection elements

Záslepky z řady NIL se vyrábí v černém nebo šedém provedení z technopolymeru s hladkým povrchem a jsou ideální pro zakrytí ostrých hran čtvercových, kulatých, popřípadě i obdélníkových trubek. Zvláštní speciální žebrování umožňuje snadnou a bezpečnou montáž a demontáž pro různé tloušťky trubek. Nová řada průhledných ochranných krytek NCT je ideální jako ochrana proti nárazům. K dispozici jsou varianty s Ø od 4 mm do 114 mm.
2 Krytky

Označení NCD nese produktová řada ochranných krytek pro matice a šrouby se závitem od M4 do M30. Vyrábí se v černé barvě nebo s chromovaným matným povrchem pro perfektní sladění se zbytkem konstrukce.
3 NCD

Zátky se závitem s označením TX, se vyrábí z červeného polyetylenu a jsou k dispozici s plochým těsnícím kroužkem ze syntetické pryže NBR (řada TX-G), který umožňuje větší utěsnění otvoru, a minimalizuje tak hrozbu protečení. Tyto zátky jsou ideální pro manipulaci a přepravu zařízení obsahujících olej, protože eliminují únik kapalin, například na motorech, převodovkách, přenosových jednotkách a převodovkách. Produktová řada TNX ve ze žlutého polyethylenu je rovněž vybavena těsnícím O-kroužkem ze syntetické pryže NBR. Je navržen se speciálním útvarem na vrchu pro instalaci pomocí šroubováku. Jsou dostupné v širokém rozmezí metrických a trubkových závitů – od M8 do M52 a G1/8 až G2.
4 zat

Přijďte si prohlídnout kompletní nabídku prvků Elesa+Ganter na našem webu www.elesa-ganter.cz/
5 Logo-2Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..