Google překladač: English Deutsch

Antivibrační elementy jsou v jádru celkem prosté díly, přesto i v tomto segmentu najdete mnoho technických řešení, které se již na první pohled významně liší a jsou určené pro rozdílné odvětví. Všechny tyto díly mají ale jedno společné. Významně prodlužují životnost vašich strojů a zařízení. A nejen to. Snižují hluk na pracovišti a tím pozitivně ovlivňují zdraví obsluhy. Nejklasičtější z antivibračních elementů jsou tzv. silentbloky, jinak také často nazývané dorazy. V naší nabídce naleznete celou škálu těchto pryžových tlumičů vibrací, různých tvrdostí ale i tvarů.

Elesa 1 Silentbloky

Dalším typickým antivibračním elementem mohou být samy polohovací prvky. To nejmenší variantou, určenou pro nejmenší zatížení je v našem sortimentu GN 342.2. Ostatní varianty jsou naopak navržené pro ta největší zatížení strojů. Klasickou polohovací nohu nejvíce připomíná LW.A, jiné varianty však umožňují i přišroubování k podlaze. Řeč je o DVE, nebo například GN 148.
Elesa 2 Silentbloky2

Své specifické místo mají pak tlumiče vibrací učené k montáži na zkosenou plochu (DVI, DVG, AVG). Uplatnění naleznou například k uchycování ventilátorů, nebo dalších vibrujících zařízení, montovaných na stěnu. Lze použít ale také i jako podpora trubek nebo zařízení montovaného na strop.
Elesa 3 Silentbloky3

Z kategorie těch nejsofistikovanějších antivibračních elementů jsou například lanové antivibrační komponenty AVC. Ty tvoří dva páry tyčí spojených dohromady propojovacím kabelem se spirálovitým vinutím. Jsou zvláště vhodné k použití s HVAC čerpadly, čisticími a destilačními továrnami, přístrojovými panely, kolejnicemi, námořním a vojenským průmyslem. Pokud vyrábíte chladící zařízení, nebo elektromechanická vybavení, jistě najdete uplatnění pro AVF. Podobné uplatnění mají pružinové antivibrační elementy AVM s protiskluzovým potahem.
Elesa 4 Silentbloky4

Pro inspiraci navštivte naše stránky. Náš široký sortiment Vám vždy nabídne ideální řešení pro libovolnou aplikaci. Tým Elesa+Ganter.
Elesa 5 Logo-2

 Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..