Google překladač: English Deutsch

Průmyslová madla tvoří jednu z produktových řad Elesa+Ganter, výrobce s nejširším portfoliem normalizovaných součástí na světě, který je ovšem vstřícný i zákaznickým řešením, a to i v menším množství vyrobených kusů. Příkladem produktu, jejž Elesa+Ganter dodává na míru i v relativně malém množství, je jedna z letošních novinek – madla pro přivaření GN 426.3. Tento typ je vyráběn pomocí ohýbání, což umožňuje uzpůsobit délku i tvar madla specifickým potřebám zákazníka.

elesa obr2

Tato nová svařitelná madla jsou z bezešvé ocelové trubky bez povrchové úpravy a jsou ošetřena pouze olejem.

Zvláštní zřetel, který společnost Elesa+Ganter klade na zvláštní požadavky zákazníků, se odráží i ve vývoji normalizovaných součástí pro použití v náročných aplikacích. Takovéto výrobky tvoří tzv. speciální řady napříč všemi osmnácti produktovými kategoriemi. Také tyto speciální řady jsou neustále doplňovány o inovované modely. V únoru 2017 uvedla Elesa+Ganter na trh sklopná madla ve verzi CLEAN. Jak název této speciální řady napovídá, jedná se o prvky, jež jsou určeny pro aplikace s vysokým hygienickým standardem. Sklopná madla MPE a verze MPR se zapuštěným prolisem jsou tedy nyní kromě standardního černého provedení (technopolymer vyztužený skelnými vlákny) k dispozici i v krémově bílé barvě RAL 9002 v produktové sérii CLEAN, jež umožňuje jejich využití v prostředí nemocnic, operačních sálů a obecně prostor, kde je vyžadována čistota. Hladký povrch a absence prohlubní a škvír usnadňuje čistění. Kovové části jsou samozřejmě z nerezové oceli AISI 303.

Zajímavou novinkou, vztahující se ke kategorii průmyslových madel je také adaptér k madlu M.643-FM pro montáž na trubky. Adaptér ADT umožňuje montáž madla M.643-FM ke kulatým trubkám s průměrem od 28,6 mm do 32 mm. Je vyroben z technopolymeru na bázi polyamidu (PA) vyztuženého skelnými vlákny. Adaptér se dodává zatím jen v černé barvě.

Veškeré výrobky Elesa+Ganter jsou k nalezení v online katalogu, a to včetně kompletní technické specifikace a 2D/3D modelů pro přímé použití v projektu. Tyto podklady jsou ke stažení zdarma a nově si mohou tato data stáhnout i neregistrovaní uživatelé, a to v počtu 3 modelů denně.

Katalog a další informace o výrobci Elesa+Ganter naleznete na www.elesa-ganter.cz.

 Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news