Google překladač: English Deutsch

Spojky jsou v našem sortimentu již mnoho let, avšak po dlouhou dobu pouze hliníkové, litinové, či nerezové. Tedy čistě z kovových materiálů. Třetím rokem máme však na trhu i plastové alternativy z produktové řady TCC. Tato nabídka je dnes stejně bohatá, jako v případě kovových spojek. Dokonce je možná i variabilnější. Ke standardním verzím v černé barvě se brzy přidaly i alternativy ze série „vizuálně detekovatelné" v modré barvě, určené pro použití v potravinářství.

Elesa 1 spojky plast

Mezi uživatelsky oceňované vlastnosti série TCC patří snadné čištění, hladké povrchy a bez ostrých rohů. Konektory zajišťují rozměrovou přesnost, špičkovou kvalitu materiálu a zaručenou odolnost proti vytažení trubic, či jejich protáčení. Tyto spojky jsou vyrobeny z technopolymeru na bázi polyamidu vyztuženého skelnými vlákny a opatřeny šrouby a maticemi z nerezové oceli, odolávají vysokým teplotám a korozi a zároveň snižují celkovou hmotnost konstrukce. To vše vedlo k získání prvního místa v soutěži „German Design Award 2024".
Elesa 2 award

Spojky ze série TCC od společnosti Elesa+Ganter jsou k dispozici v matné černé nebo šedé barvě, doplňující přirozenou barvu hliníku a jsou k dispozici ve dvou velikostech pro různé potřeby (Ø 18 nebo 30 mm). Redukce otvorů se prodávají jako příslušenství pro jiné průměry. V naší nabídce ale naleznete také spojovací prvky s konektory pro hliníkové profily pod označením TCC-TS-PR. Vzhledem k tomu, že hliníkové profily jsou nyní také součástí našeho sortimentu, jsme schopní nabídnout kompletní řešení celé sestavy.
Elesa 3 profily

Jak bylo však již v úvodu řešeno. Součástí nabídky Elesa+Ganter jsou stále i spojky z různých kovových materiálů. Nabídka by tedy měla pokrýt vaše libovolné potřeby. Pro Více informací prosím navštivte stránky www.elesa-ganter.cz
Elesa 4 Logo 2