Google překladač: English Deutsch

Elesa+Ganter si zakládá na kvalitní produkci normovaných dílů, které nejen umí dostát těch nejvyšších norem, ale svým designem také zaujmou na první pohled a dokážou tak zvýšit prestiž vašich strojů a zařízení. Nejnovějším přírůstkem do kategorie dílů, které bezezbytku splňují všechny tyto parametry je bezpečnostní signalizační madlo M.2000-SWM.

Elesa 1 M.2000

Ergonomický a kompaktní design M.2000 vyniká dlouhým LED pásem typu RGY (stavy: červený, zelený, žlutý) z polykarbonátu a lze nakonfigurovat tak, aby každá barva označovala jiný stav stroje. Madlo disponuje monostabilním bezpečnostním spínačem, který zajišťuje řádné přerušení napájecího obvodu a madlo tak zajišťuje maximální ochranu operátora. Madla se vyrábí ze speciálního samozhášivého polymeru, který je certifikovaný dle UL-94 V0. Nabízíme však také verzi klasického madla, bez elektrických funkcí, čistě pro estetickou kombinaci s elektrickými madly, pokud by to aplikace vyžadovala.
Elesa 2 M.2000 1

Jak již bylo naznačeno, elektrické a mechanické vlastnosti bezpečnostního tlačítka na madlu M.2000-SWM umožňují integraci do bezpečnostních systémů. Madlo navíc zastává i funkci signalizačního světla. V nabídce jsou pak dvě dostupné konfigurace zapojení. Buďto 2 NC kontakty, nebo 1NO+1NC.
Elesa 3 CFSW

S bezpečnostními prvky máme ve společnosti Elesa+Ganter letité zkušenosti. Panty s vestavěným bezpečnostním spínačem CFSW jsou ideálním příkladem chytrého designu a funkčního bezpečnostního dílu, který dokáže plnit vícero funkcí zároveň, ale především zaručí, že Vaše aplikace může splňovat SIL3. Chcete-li vědět o našich bezpečnostních prvcích více, navštivte náš web elesa-ganter.cz
Elesa Logo-2