Google překladač: English Deutsch

Elesa+Ganter ale rozšiřuje svou řadu pružinových pístů o novou technickou vychytávku. Nejnovější přírůstek, typ GN 817.7, je ovládán pneumaticky a lze jej bez problémů, díky nejmodernějším senzorům, integrovat do automatizovaných procesů. V nabídce společnosti Elesa+Ganter ve skutečnosti žádné varianty pružinových pístků nechybí. Přesto se ale vývojovému týmu soustavně daří integrovat nové funkce, které otevírají nové aplikační možnosti.

Elesa 1 817

Detekce polohy GN 817.7 je opět založena na osvědčené technologii magnetů, ale s některými důležitými novými inovacemi. Nejen, že jsou nyní obě koncové polohy detekovány, ale lze je také individuálně definovat. Učení senzoru lze provádět přímo na místě pomocí malého ovládacího prvku na senzoru, který je objímkou chycen na pístku. Pomocí LED indikace pak snadno získáte zpětnou vazbu. Další možností nastavení je použití pohodlné funkce IO-Link prostřednictvím řídicí jednotky systému. Toto standardizované rozhraní činí nastavení rychlou záležitostí a také umožňuje okamžitou detekci závady a tím pádem i výměnu, což značně šetří čas a snižuje prostoje.
Elesa 2 817.7GN 817.7 se vyrábí z robustní nerezové oceli a je k dispozici ve čtyřech průměrech pístu a třech funkčních variantách. Typ D je dvojčinný, tzn že píst je pneumaticky zatahován a vysouván. Typy A a E jsou jednočinné: pneumatické ovládání vysune píst v případě typu A a zasune jej v případě typu E (mechanická pružina působí v opačném směru). Poznámka: Pružinový píst se vždy vrátí do své výchozí polohy, pokud dojde ke ztrátě tlaku vzduchu.
Elesa 3 pistkyTéto plně automatizované řadě pístků GN 817.7 předcházela verze vycházející z klasického pítku GN 817. Jednalo se o verzi GN 817.6 – která je rovněž vybavena čidlem pro detekci stavu čepu (zasunuto/vysunuto) – avšak tento pístek je stále ovládaný pouze mechanicky/ručně.
Pro více informací navštivte náš web elesa-ganter.cz

Elesa 4 Logo-2