Google překladač: English Deutsch

Jako každým rokem i letos přivezeme na veletrh MSV 2023 celou řadu novinek z našeho neustále se rozrůstajícího portfolia. Stále klademe důraz na co největší užitečnost, kvalitu zpracování, ale zároveň i moderní atraktivní design. Zajímavou novinkou tak mohou být madla EMPC. S barevnou krytkou, která ctí barevné ladění Vaší společnosti. Další designovou novinkou našeho sortimentu jsou rukojeti GN 8351 se šroubem, respektive GN 8341 s vnitřním závitem. Tyto produkty navíc splňují vysoké hygienické standardy, včetně modrého těsnění a jsou tak vhodné do pracovišť, kde jsou nejpřísnější hygienické normy vyžadovány.

Eelesa 1 rukojeti

Na první pohled může svým atraktivním moderním vzhledem upoutat pozornost i madlo EBP-L, které vychází z úspěšného modelu EBP a které vyrábíme rovněž v provedení EBP-L-CLEAN. Produktovou řada CLEAN pojí zejména bílá barva RAL 9002. Produkty této skupiny jsou zvláště vhodné pro aplikace ve zdravotnictví, protože umožňují okamžité odhalení všech stop prachu a špíny, což usnadňuje čištění. Z psychologického hlediska dodává lékařům i pacientům pocit sterility a maximální čistoty.
Eelesa 2 EBP

Pantům se naše společnost věnuje prakticky od svého založení. I panty se však vyvíjí a neustále inovují. Není tak výjimkou, že přinášíme na trh nějaký nový pant, co půl roku, někdy i častěji. Novinku GN 938 uplatníte zejména pokud potřebujete uchytit a pohybovat panely, či skleněnými(plastovými) tabulemi. A protože jsme si jistí mechanickými vlastnostmi našich plastových pantů, snažíme se jejich praktičnost neustále posouvat. Proto rozšiřujeme provedení tzv. AE-V0 – které odpovídají příslušným normám o samozhášivosti. Jedná se tedy o panty CFJ-AE-V0 a CFM-AE-V0, respektive CFMQ-AE-V0 z nehořlavého plastu.
Eelesa 3 panty-AE

Podobně rozšiřujeme i jiné úspěšné produktové linie. Jako například panty s nastavitelným třením. Nově jsme tuto vlastnost přidali pantu CFU-RA. Rovněž polohovací nohy s antivibračními vlastnostmi se těší obecné oblibě, a proto jsme takto vybavili nohy LSQ.VA, respektive LSQ.VA-SST. Krom toho bude na veletrhu k vidění naše nová křídlová matice CT-FG. A mnoho dalšího.
Eelesa 4 veletrh

Přijďte nás proto navštívit jakýkoli den mezi 10.-13.10. na výstaviště v Brně, na stánek 063 v pavilonu V. Těší se na Vás tým Elesa+Ganter.
Eelesa Logo-2Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..