Google překladač: English Deutsch

Divize HENNLICH ENERGY, která je součástí litoměřické společnosti HENNLICH, rozšiřuje portfolio svých produktů o vzduchové chladiče a výměníky tepla. Ty nacházejí uplatnění v téměř všech oblastech průmyslu a strojírenství. Dosud se divize HENNLICH ENERGY specializovala především na vývoj a konstrukci spalinových výměníků pro plynové kotle. Rozšíření portfolia je tak reakcí na zájem zákazníků i o jiné typy výměníků a chladičů. Chladiče proto firma začala sama vyrábět v Rakousku v rámci skupiny HENNLICH.

hennlich

„HENNLICH ENERGY vyvinul vlastní spalinové výměníky pro plynové kotle. Postupně se ale na nás začali obracet zákazníci s požadavky i na jiné typy výměníků a chladičů. Na tento požadavek reagujeme a zařazujeme do našeho portfolia deskové a trubkové výměníky a vzduchové chladiče. Stáváme se tak komplexním dodavatelem veškerých výměníků tepla. Chladiče vyrábíme v Rakousku v rámci skupiny HENNLICH," uvedl Tomáš Holčák, šéf divize HENNLICH ENERGY.

Tyto produkty mimo jiné vytvářejí také synergie s dalšími divizemi společnosti HENNLICH, především s dodávkami těsnění, centrálního mazání a lineární techniky. „Vzduchové chladiče a výměníky jsou standardními komponenty téměř každého strojírenského zařízení, což chceme využít," doplnil Tomáš Holčák.

Vývojem a výrobou vzduchových chladičů a výměníků se zabývá sesterská firma HENNLICH v Rakousku, která založila vlastní divizi Cooling technology. „Veškeré produkty tak máme skladem a můžeme zákazníkům dodat ve velmi krátkých termínech," uvedl Petr Javanský, product manager pro chladiče a výměníky.

Do portfolia nových produktů například patří – Vzduchové olejové chladiče s různými typy pohonů (AC, DC elektromotory, hydropohony), s komplexním příslušenstvím (termostaty, obtokové ventily, aj.) a v nejrůznějších provedeních (ATEX, Marine, atd.). Dále jsou to speciální motorové chladiče pro mobilní silniční a kolejovou mechanizaci (drtiče, třídiče, harvestory, čisticí stroje, hydraulické nástavby). V deskových výměnících potom komplexní sortiment pájených i rozebíratelných výměníků pro průmyslové chlazení a ohřevy, pro aplikace vytápění a chlazení budov, centrálního zásobování teplem, apod.

www.hennlich.czKalendář akcí

<<  Únor 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..