Google překladač: English Deutsch

Mobilní ekologickou dezinfekci pro vnitřní prostor, která dokáže během pěti minut vyčistit od virů až 100 metrů čtverečních, zařadila do svého portfolia společnost HENNLICH. Výhodou systému, který využívá biologicky odbouratelné prostředky, je, že dezinfekce může probíhat i v přítomnosti lidí i zvířat.
„Podle dostupných znalostí se virové nákazy, včetně koronaviru Covid 19 šíří z 98 procent vzduchem. Proto je nezbytné pečovat o čistotu vzduchu, zejména v uzavřených prostorech, kde se shromažďují lidé. Zásadní výhodu našeho řešení je, že využívá ekologické a biologicky odbouratelné prostředky VertEsprit ANK s kompletní certifikací. Dezinfekce tak může probíhat za přítomnosti lidí nebo zvířat," říká vedoucí divize HYDRO-TECH společnosti HENNLICH Martin Pavliska.

HENNLICH 2021 06 16 Mobilní

Zařízení využívá zvlhčování vzduchu takzvanou suchou mlhou, která výrazně snižuje možnost přenosu virových a bakteriálních infekcí vzduchem. Viry a bakterie likviduje takřka okamžitě. „Při testování byly prokázány účinky již po 30 vteřinách využití našeho zařízení," dodává Martin Pavliska.
Výhodou zařízení je možnost jednoduchého přenesení v rámci vnitřního prostoru, jednoduchá instalace a snadná obsluha. Velikost dosahu jednotlivých typů dezinfekčního zařízení je odstupňována od 40 do 100 metrů čtverečních plochy.

Link na video je ZDE

O firmě HENNLICH s.r.o.
Společnost HENNLICH je důležitým partnerem pro společnosti ze strojírenského, automobilového, chemického, papírenského či důlního průmyslu. Bohaté zkušenosti má s dodávkami komponentů i celých systémů pro výrobce oceli, energií, investičních celků a hydrauliky. Zaměřuje se také na dynamicky rostoucí obor životního prostředí, zabývá se například instalacemi tepelných čerpadel. Na domácím trhu působí od roku 1991.
Litoměřická firma je součástí evropské skupiny HENNLICH. Historie skupiny HENNLICH sahá do roku 1922, kdy v severočeském Duchcově založil Hermann A. Hennlich firmu specializovanou na dodávky pro strojírenství a doly. Od konce války společnost sídlí v rakouském Schärdingu. Po roce 1989 rozšířila aktivity i do dalších zemí střední a východní Evropy. S více než 610 spolupracovníky působí v 18 evropských zemích.Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..