Google překladač: English Deutsch

Rotační těsnicí hlavy jsou armatury určené ke spojování tlakových potrubí s rotujícími tlakovými systémy pro chlazení nebo ohřev válců pomocí natlakovaného média. Jako jeden z prvních výrobců vůbec vstoupila do technicky zcela nové oblasti firma Christian Maier, kterou v České republice odštěpný závod HYDRO-TECH společnosti HENNLICH. Firma Maier začala rotační těsnicí hlavy uvádět na trh pod označením „automatické těsnicí těleso", což jsou radiální těsnicí sady, které se v závislosti na tlaku samočinně seřizují a vytváří ochrannou zónu mezi těsnicím prostorem a ložiskem. „Má-li být nějaké medium přiváděno do rotujícího válce či jiného zařízení, musí být před přívodem k válci umístěno dokonalé těsnění.

Hennlich D-KOPF-3

Tuto funkci přebírají rotační těsnicí hlavy Maier," říká Zdeněk Fujda, product manažer pro armatury firmy HENNLICH.
Desetiletí zkušeností a odborné znalosti v této oblasti zaručují dokonalou kvalitu a maximální spolehlivost produktů. Firma Maier patří k celosvětově nejzkušenějším výrobcům rotačních spojení a v jejím programu se uplatňují jak nejmodernější technologie v koncepci těsnění, tak i osvědčené konstrukce. Dodává více než 1 000 standardních verzí a přes 1 000 speciálních řešení ve jmenovitých světlostech od DN 10 do DN 450, která jsou použitelná pro nejrůznější média, nejčastěji vodu, páru nebo teplonosný olej.
Rotační těsnicí hlavy Maier se používají celosvětově a firma má svá zastoupení téměř ve všech státech. Odštěpný závod HYDRO-TECH produkty nejen prodává, ale zákazníkům poskytuje i technické poradenství. Samozřejmostí jsou také veškeré náhradní díly, ale i další servisní zabezpečení, což využívají konstruktéři i koneční uživatelé hlav Maier.

www.hennlich.cz/hydro-tech

Hennlich Frontpage M1302Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..