Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce

hennlichVe spolupráci s univerzitami v Ústí nad Labem a saských Drážďanech pořádá ve středu 29.1. od 12:00 litoměřická společnost HENNLICH již 4. Česko-Saskou inovační burzu. Ta si klade za cíl zvýšit konkurenceschopnost česko-saského pohraničí. Čtvrtá inovační burza je zaměřena na odpady a odpadové hospodářství. "Jsme velmi rádi, že můžeme přivítat firmy a instituce, které zajímá rozvoj spolupráce mezi Českou republikou a Spolkovou republikou Sasko. Inovační burza je pro to velmi dobrou příležitostí, o čemž jsme se již v minulosti sami přesvědčili," uvedl Tomáš Holčák, vedoucí divize HENNLICH ENERGY, která za firmu HENNLICH burzu pořádá.

4. inovační burza, která se koná v sídle litoměřické firmy HENNLICH je zaměřena především na odpady a odpadové hospodářství. "HENNLICH ENERGY zde bude představovat svou bioplynovou stanici, která umožňuje využít biologický a komunální odpad. Odpady v podobě odpadního tepla pak využíváme pro naše ORC jednotky a speciální spalinové výměníky tepla," dodal Tomáš Holčák.

4. inovační burzy se účastní firmy a instituce z obou stran hranice, mezi nimi také zástupci UJEP v Ústí nad Labem a Saské technické univerzity v Drážďanech.

www.hennlich.cz


Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Říjen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
17181920
212627
28293031   
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..