Google překladač: English Deutsch

Samomazné a bezúdržbové systémy s kluznými lineárními vedeními jsou pevnou součástí dodavatelského programu divize LIN-TECH. Na MSV bude testováno, jak obstojí tyto systémy při provozu v různých médiích, při různém zatížení nebo různě vysokých rychlostech.
LIN-TECH také představí plně automatizovanou XY lineární jednotku sestavenou z lineárního kluzného vedení drylin W a Q. O řízení se stará PLC systém, který pohání všechny krokové motory a pohyb obou os je zajištěn odvalováním ozubeného kola po hřebenu.

hennlich obr5

Žádné šachy s rychlospojkami a uchopovači
Jak jednoduše dát konkurenci mat? Třeba prostřednictvím dvoučelisťového uchopovače firmy Tecnomors, který bude v jedné ze svých šachových partií přemisťovat šachové figurky. Tým fluidní techniky představí především dvou nebo tříčelisťové pneumatické uchopovače pro vnější nebo vnitřní uchopení různých tvarů, pryžové a silikonové uchopovače pro válcové a trubkové nebo ploché objekty, úhlové uchopovače a další.
LIN-TECH také představí širokou produktovou škálu rychlospojek Walther Praezision. Ta zahrnuje základní spojky pro nízkotlaké nenáročné operace (LP), přes středotlaké a vysokotlaké (MD, HP), až po nejnáročnější aplikace s vysokotlakou párou nebo agresivními médii (KL, CT, CP) a speciální aplikace (bezpečnostní spojky, vyhřívání forem, multispojky, výměníky nářadí robotických linek).

Energetické řetězy – dokonale flexi
Novinka E-SPOOL spojuje běžně dodávaný systém E-SPOOL s elektromotorem a kluznou spojkou. Spojení těchto prvků tvoří celek, který flexibilně, v závislosti na tažných silách, odvíjí či naopak navíjí energetický řetěz na cívku. Systém dokáže nabídnout řešení pro pojezdy až 50 m s rychlostí maximálně 1,2 m/s. Velkou výhodou systému E-SPOOL je, že pro převod mezi statickou částí a navíjecím bubnem využívá speciální energetický řetěz Twisterband. Není tak potřeba využít rotační sběrače, které jsou vždy potenciálním zdrojem případných poruch.

Filtrace: Jde to i bez papírů
Jak filtrovat chladící emulze obráběcích strojů bez filtračních papírů? Jde to s filtračním zařízením ECOFILTRO. Tato filtrační jednotka získává mezi uživateli obráběcích strojů stále větší oblibu právě díky absenci filtračního papírů a tím pádem sníženým nákladům na provoz zařízení.

Lineární vedení THK: Bez hluku a jednoduše
LIN-TECH také představí nový typ kuličkových objímek s celou řadou výhod, jako je snížení hlučnosti, jednoduchá montáž se samoupnutím, malý vnější průměr pro kompaktní konstrukci zařízení, odolnost proti oleji a nízká hmotnost dosažená použitím plastů. Objímky pro hřídele o průměru od 12 mm až 30 mm jsou vhodné pro téměř všechny aplikace s požadavkem na nízkou hlučnost.

www.hennlich.cz

hennlich obr4Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..