Google překladač: English Deutsch

lintech obr2Firma Lintech, spol. s r.o. představila na veletrhu AMPER 2013 speciální laserové svařování kovů a plastů a také laserové svařování tenkých kovových materiálů. Laserové svařování je efektivní metodou spojování kovových konstrukčních materiálů. Vyznačuje se vysokými svařovacími rychlostmi, minimálními deformacemi spojovaných dílů a velmi úzkou tepelně ovlivněnou oblastí.


Hlavními zónami aplikací jsou tedy automobilový průmysl, přesné strojírenství, zbrojní výroba, elektrotechnická výroba (výroba článků, konektory), výroba zdravotnické techniky (zubní technologie, výroba chirurgických nástrojů a medicínských komponent), obrábění tenkých kovových plechů, výroba svařovaných profilů a trubek, tepelných výměníků, hřídelí, ozubených kol, apod. Lasery lze aplikovat vedle výrobních operací také v opravárenství (vytváření a opravy nástrojů a forem).

Moderní technologie laserového svařování termoplastických umělých hmot je inovativní postup pro realizaci vysokých procesních rychlostí a kvalit svaru. Tento proces je rychlý, téměř bez produkce odpadu a je velmi přesný. Výsledkem je okem sotva viditelný dokonalý svar. Oproti obvyklým metodám svařování umožňuje jakostní spojení materiálů s minimální degradací jejich vlastností. Laserové svařování plastů znamená pro obráběný díl malou termickou a mechanickou zátěž.

www.lintech.cz

lintech obr1Kalendář akcí

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..