Google překladač: English Deutsch

Firma Lintech, spol. s r.o. představila na veletrhu AMPER 2013 speciální laserové svařování kovů a plastů a také laserové svařování tenkých kovových materiálů. Laserové svařování je efektivní metodou spojování kovových konstrukčních materiálů. Vyznačuje se vysokými svařovacími rychlostmi, minimálními deformacemi spojovaných dílů a velmi úzkou tepelně ovlivněnou oblastí.

lintech obr2


Hlavními zónami aplikací jsou tedy automobilový průmysl, přesné strojírenství, zbrojní výroba, elektrotechnická výroba (výroba článků, konektory), výroba zdravotnické techniky (zubní technologie, výroba chirurgických nástrojů a medicínských komponent), obrábění tenkých kovových plechů, výroba svařovaných profilů a trubek, tepelných výměníků, hřídelí, ozubených kol, apod. Lasery lze aplikovat vedle výrobních operací také v opravárenství (vytváření a opravy nástrojů a forem).

Moderní technologie laserového svařování termoplastických umělých hmot je inovativní postup pro realizaci vysokých procesních rychlostí a kvalit svaru. Tento proces je rychlý, téměř bez produkce odpadu a je velmi přesný. Výsledkem je okem sotva viditelný dokonalý svar. Oproti obvyklým metodám svařování umožňuje jakostní spojení materiálů s minimální degradací jejich vlastností. Laserové svařování plastů znamená pro obráběný díl malou termickou a mechanickou zátěž.

www.lintech.cz

lintech obr1Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news