Google překladač: English Deutsch

Moderní konstrukce strojů vyžadují levné, přitom ale spolehlivé prvky, které jsou rychle dostupné. Dvojnásob to platí pro lineární vedení a kuličkové šrouby, které zajišťují pohyb strojních dílů. Firma HENNLICH vychází těmto požadavkům vstříc. Nalezli jsme komplexní řešení pro 3 klíčové body, které tvoří předpoklad pro efektivní stavbu stroje či zařízení, totiž spolehlivá funkce, dostupnost a rychlost dodávky.

hennlich obr1

Spolehlivá funkce
Spolehlivost řešení firmy HENNLICH je zaručena výrobou v závodech japonského zakladatele lineárního vedení, společnosti THK. Přesnost vedení i kuličkových šroubů je ve třídě C7.

Dostupnost
Dostupnost díky nízké ceně se podařilo dosáhnout vhodnými výrobními postupy a volbou materiálů při zachování kvality. U kuličkových šroubů se zvolila efektivní výroba válením.

Rychlost dodávky
Aby zboží bylo u zákazníka do několika dnů, vytvořila firma HENNLICH u těchto položek skladové zásoby. „U lineárního vedení se jedná o velikost 15 až 45, jsou možné standardní i dlouhé vozíky, široké či úzké. Kolejnice jsou v maximální délce tři metry, které se odesílají zákazníkovi již v požadované délce. Tento typ se nazývá HSR Ct," uvedl produktový manažer divize LIN-TECH společnosti HENNLICH Antonín Kozelka.
U kuličkových šroubů je skladem typ EBB v evropských rozměrech dle normy DIN. Průměry šroubu jsou od 16 do 40 mm, stoupání od 5 do 10 mm. Možné jsou také úpravy konců dle výkresu. Řadu pro rychlé dodávky uzavírá miniaturní vedení SRS, kde je v nabídce jak sofistikované provedení s kuličkovým řetězem, tak i levnější verze bez řetězu. HENNLICH dodává velikosti od 7 do 15, standardní i širší provedení. Vozíky je možné objednávat i se slabým předpětím, kolejnice budou zkráceny na konkrétní délku dle přání zákazníka.

Něco navíc
Nadále poskytuje firma HENNLICH i dodávky přesných lineárních vedení a broušených kuličkových šroubů. Zajišťujeme také technickou podporu, včetně volby vhodného řešení a výpočtu životností.

www.hennlich.cz

hennlich obr2Kalendář akcí

<<  Duben 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  9121314
1516172021
2225262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news