Google překladač: English Deutsch

Mezinárodní organizace pro normalizaci (ISO) představila 10 nových, mezinárodně platných bezpečnostních značek podle normy ISO 7010. Společnost Brady již tyto nové bezpečnostní značky nabízí v provedení na vysoce odolných materiálech pro optimální trvanlivost a dodržování norem v mnoha průmyslových prostředích.

Brady 11394 New-ISO-signs

Mezinárodně srozumitelné značky
I jednoduchá bezpečnostní značka může zabránit nákladným nehodám na pracovišti, pokud je jasně viditelná, upoutává pozornost a je snadno srozumitelná. Z tohoto důvodu se doporučuje mezinárodní normu ISO 7010 dodržovat vždy, když se uvádějí do provozu nová zařízení, nebo když se nahrazují opotřebované a vybledlé bezpečnostní značky. Nový, rozšířený seznam mezinárodně uznávaných bezpečnostních značek podle normy ISO 7010 nyní obsahuje i standardní značku pro požární dveře, obloukové výboje, ochranné úkryty, tři povinné bezpečnostní značky pro tobogány, dva zákazové značky pro tobogány, jednu pro osoby pod vlivem alkoholu nebo drog a také značku zakazující používání chytrých brýlí.

Odolné materiály
Brady již nyní nabízí nové bezpečnostní značky podle normy ISO 7010 na vysoce odolných materiálech, aby byla optimalizována jejich trvanlivost v náročných průmyslových podmínkách, včetně prostředí s vysokou vnitřní teplotou, v chemických a mycích zařízeních a ve venkovních a námořních prostředích. Mezi nabízené vysoce trvanlivé materiály patří laminovaný polyester, polypropylen, hliník, vinyl, pevný vinyl a fotoluminiscenční fosforeskující bezpečnostní materiály.

Vyšší bezpečnost na pracovišti
Nové značky Vám mohou pomoci předcházet nehodám na pracovišti prakticky okamžitě. Maximálního účinku dosáhnete, když je umístíte na viditelná místa. Všechny bezpečnostní značky podle normy ISO 7010 lze objednat v předtištěné formě na široké škále odolných materiálů. Pokud máte k dispozici tiskárnu bezpečnostních značek od společnosti Brady, můžete si nové značky podle normy ISO dokonce vytisknout sami. Stačí si jen stáhnout aplikaci Vlastní návrhář (Custom Designer) z platformy Brady Workstation a odeslat na tisk nové značky pro obloukový výboj, požární dveře či jakoukoli jinou značku přímo do své tiskárny.

www.brady.czKalendář akcí

<<  Říjen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..