Google překladač: English Deutsch

Ruční svařovací zdroj TransSteel 2200 od společnosti Fronius přesvědčil hned dvě poroty: Tento kompaktní přístroj schopný multiprocesního provozu získal ocenění Plus X Award jako nejlepší výrobek roku 2018 a navíc obdržel také cenu Red Dot Design Award. Darüber hinaus erhält der kompakte Allrounder den Red Dot Designaward.

fronius obr1

Porota soutěže Plus X Award zvolila TransSteel 2200 od společnosti Fronius nejlepším výrobkem roku 2018 v kategorii nástrojů. Plus X Award je celosvětově nejvýznamnější ocenění za inovace v oblasti technologií, sportu a životního stylu a představuje také pomoc usnadňující orientaci pro spotřebitele. Odborná porota složená ze zástupců z různých oborů uděluje pečeť kvality za inovace, design, vysokou kvalitu, uživatelský komfort, funkčnost, ergonomii a ekologii. Každý výrobek, který v rámci své výrobkové skupiny zaboduje ve většině kategorií, obdrží zvláštní ocenění „Nejlepší výrobek roku".

Inovativní TransSteel 2200 je první jednofázový svařovací zdroj od společnosti Fronius, který zvládne tři svařovací procesy (MIG/MAG, TIG a svařování obalenou elektrodou). Vynikající funkčnost tohoto výrobku se zakládá na dokonalých svařovacích charakteristikách pro všechny procesy a nejrůznější materiály. Společnost Fronius navíc používá robustní materiály, jako například vysoce pevné plasty, a tím zajišťuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost přístroje. Svářeči s výhodou využívají vysokého uživatelského komfortu displeje a jednoduchého systému nabídek. Nejdůležitější parametry svařování se totiž nacházejí hned v první úrovni. TransSteel 2200 je také maximálně ergonomický. Tento svařovací systém Fronius je vybaven držadlem, volitelně nosným popruhem a po stranách ližinami, které usnadňují přepravu a manipulaci. Výhody nabízí i z ekologického hlediska: Auch unter dem Gesichtspunkt der Ökologie biete das Fronius-Gerät Vorteile: Technologie Power Factor Correction přizpůsobuje proud a snižuje jalový výkon, což zvyšuje efektivitu. Kromě toho se společnosti Fronius podařilo zredukovat konstrukční díly svařovacího zdroje TransSteel 2200, a díky tomu snížit nejen hmotnost, ale zároveň šetřit zdroje.

Vedle ocenění Plus X za nejlepší výrobek získal TransSteel 2200 také cenu Red Dot Award za produktový design. Podle odůvodnění poroty tento svařovací systém spojuje multifunkčnost s působivou kompaktností. TransSteel 2200 navíc přesvědčil uživatelským komfortem. Výrobky s nejlepším designem za rok 2018 vybrala porota soutěže Red Dot během několikadenního hodnoticího procesu z více než 6 300 přihlášených objektů z 59 zemí.

fronius obr2Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..