Google překladač: English Deutsch

Již pošesté svolává společnost Fronius na 8. až 9. května 2019 renomované odborníky na technologie spojování v automobilovém průmyslu do Sattledtu v Rakousku. Hlavním tématem letošní mezinárodní automobilové konference je digitalizace. Tématům budoucnosti, jako je flexibilita ve výrobě karosérií nebo senzory usnadňující spojování, s ohledem na Průmysl 4.0 se tato konference věnovala již v roce 2017. V roce 2019 se řada konferencí „Joining Smart Technologies" zaměří na digitalizaci, která se za touto problematikou skrývá.

Fronius PW VK Automobi

Jaké vývojové tendence lze pozorovat v technice spojování? Jaké šance a jaká rizika skrývá digitální transformace výrobního prostředí? K letošním přednášejícím patří Martina Mara, profesorka robopsychologie z Technologického institutu v Linci, a profesor Thomas Bauernhansl, vedoucí Frauenhoferova institutu pro výrobní technologie a automatizaci a vedoucí Institutu pro průmyslovou výrobu a tovární provoz na Univerzitě Stuttgart.

Konferenci budou řídit Dr. Florian Oefele (BMW AG), Dipl. Ing. Steffen Müller (Audi AG), Dr. Michael Zürn (Mercedes AG) a Dr. Klaus Koglin (čestný předseda). Hostitelem konference Joining Smart Technologies je společnost Fronius International GmbH: „Automobilový průmysl je pro společnost Fronius klíčovým oborem. Mnohé naše výrobní inovace jsou výsledkem intenzivního řešení jeho požadavků a potřeb. Proto mě velmi těší, že se tato špičková konference koná u nás," říká Elisabeth Engelbrechtsmüller-Strauß, CEO Fronius.

Společnost Fronius nabízí interní automobilové a dodavatelské scéně tuto jedinečnou platformu pro předávání znalostí a výměnu zkušeností již od roku 2008: „Na této konferenci je možné v příjemné atmosféře diskutovat se specialisty z automobilového průmyslu a spojovací techniky o aktuálních i budoucích tématech a otázkách a vybudovat si síť kontaktů," zdůrazňuje Dr. Oefele jedinečnost této akce.

Přihlásit se můžete na webových stránkách konference: joining-smart-technologies.com

Fronius PW VK Automobi1Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..