Google překladač: English Deutsch

Fronius Tauro je nyní k dostání také ve výkonové třídě 50 kW. Tento robustní komerční střídač podporuje ještě hospodárnější provoz velkých fotovoltaických elektráren. Poskytuje plný výkon a maximální výnosy i v těch nejnepříznivějších okolních podmínkách. Zároveň se vyznačuje minimálními celkovými náklady na provoz systému, inteligentním ovládáním a otevřeným systémem. V neposlední řadě nabízí velký prostor v oblasti systémového designu a díky své udržitelné konstrukci šetří čas i peníze.

Fronius 1 Tauro frontal

Od května loňského roku je na trhu model Fronius Tauro ECO a nyní jej následuje také Fronius Tauro. Podle tvrzení o výrobku „Designed to perform" tvoří společně nepřekonatelnou dvojici, pokud jde o nákladově efektivní a zároveň flexibilní projekty. Každý z nich nabízí jedinečné výhody, které se projevují v závislosti na požadavcích fotovoltaického systému. Fronius Tauro je k dostání ve výkonové třídě 50 kW. Má tři MPP trackery a velmi široký rozsah vstupního napětí, a proto je obzvláště vhodný pro náročné fotovoltaické projekty. Tauro ECO má jeden MPP tracker, byl optimalizován co do efektivity i nákladů a je dostupný ve výkonových třídách 50, 99,99 a 100 kW. „Optimalizace nákladů, dlouhá životnost, flexibilní design a efektivní servis – to definuje naše komerční střídače Fronius Tauro," shrnuje výhody Martin Hackl, Global Director obchodní jednotky Solar Energy, Fronius International GmbH.

Maximální výnosy za všech okolností
„Dobrý komerční střídač musí být robustní a mít dlouhou životnost," říká Jasmin Gross z produktového marketingu společnosti Fronius International GmbH. „Fronius Tauro jsme vyvinuli tak, aby odolával i těm nejnepříznivějším okolním podmínkám a v každém případě poskytoval maximální výnosy."
Dvoustěnný plášť a aktivní chlazení zajišťují dlouhou životnost, robustnost a zároveň plný výkon. Díky ochranné třídě IP 65 a jedinečné technologii chlazení je možné střídač namontovat dokonce i v nechráněném vnějším prostředí a na přímém slunci bez dodatečného ochranného zařízení.
Fronius 2 Tau

Minimální celkové provozní náklady díky chytrému designu
Inovativní systémová architektura propůjčuje střídači Fronius Tauro mimořádnou flexibilitu v designu systému. Střídač je chytrý, jeho instalace rychlá a údržba efektivní. V servisním případě stačí vyměnit na místě příslušný výkonový díl, takže provoz je stabilní a servis rychlý a úsporný.
Stejně jako u ostatních výrobků od společnosti Fronius také u střídačů Fronius Tauro lze monitorování, ovládání a údržbu pohodlně provádět prostřednictvím chytrého telefonu nebo stolního počítače. Digitální nástroje Fronius podporují instalační firmu při každém kroku: od uvedení do provozu pomocí aplikace Solar.start přes monitorování na Solar.webu až po podporu prostřednictvím softwaru Solar.SOS. Díky otevřené systémové architektuře lze snadno integrovat i komponenty třetích stran.

Maximální prostor v oblasti designu systému a při instalaci
Střídač lze zavěsit na nosnou konstrukci horizontálně i vodorovně položit na zem. Komerční střídače byly optimalizovány pro použití v rámci centrálního i decentralizovaného designu systému. Tento velký tvůrčí prostor poskytuje instalační firmě maximální flexibilitu a má také pozitivní vliv na náklady. Další optimalizaci nákladů zajišťuje tzv. AC Daisy Chaining. Řetězením střídačů se přitom snižuje potřeba přídavných komponent a kabeláží.

Udržitelnost a jedinečný servis
Fronius Tauro navíc dokládá, že udržitelnost se vyplatí v každé fázi životního cyklu výrobku. Tento střídač je navržen s ohledem na vysokou odolnost a v servisním případě lze příslušné součásti vyměnit přímo na místě. Díky kombinaci s digitálními podpůrnými nástroji, jako je například Fronius Solar.SOS, je k dispozici efektivní servis, který šetří čas i zdroje.

O obchodní jednotce Fronius Solar Energy
Obchodní jednotka Fronius Solar Energy vyvíjí od roku 1992 energetická řešení týkající se fotovoltaiky a své produkty prodává prostřednictvím globální kompetenční sítě instalačních, servisních a prodejních partnerů. Více než 24 poboček této obchodní jednotky, podíl exportu přes 93 procent a celkový výkon instalovaných střídačů více než 21 gigawattů hovoří samy za sebe. Velkým cílem je vize 24 hodin slunce a společnost Fronius každý den pracuje na tom, aby uskutečnila tuto vizi budoucnosti, ve které bude celosvětová spotřeba energie 100procentně pokryta z obnovitelných zdrojů. Proto společnost Fronius vyvíjí energetická řešení, která znamenají efektivní a inteligentní výrobu, ukládání, distribuci a spotřebu sluneční energie.

O společnosti Fronius International GmbH
Společnost Fronius International je rakouská firma se sídlem v Pettenbachu a dalšími pobočkami ve Welsu, Thalheimu, Steinhausu a Sattledtu. Podnik má 5 660 zaměstnanců po celém světě a působí v oborech: svařovací technika, fotovoltaika a technika nabíjení akumulátorů. Díky 36 mezinárodním společnostem Fronius a prodejním partnerům / zastoupením ve více než 60 zemích dosahuje podílu exportu zhruba 92 procenta. Díky inovativním výrobkům a službám a také 1 321 uděleným patentům je společnost Fronius inovační jedničkou na světovém trhu.

www.fronius.comKalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..