Google překladač: English Deutsch

Ve dnech 17. až 20. května 2022 představí společnost Fronius Česká republika na veletrhu AMPER v Brně skutečnou udržitelnost. K vidění budou inovativní výrobky a řešení z oblasti bydlení, komerce a mobility, a také digitální nástroje. „O udržitelnosti se hodně mluví. My skutečnou udržitelnost ukážeme. Projevuje se v našich výrobcích a řešeních, které produkujeme v srdci Evropy a jejichž životní cyklus je založený na udržitelnosti, stejně jako na našich dlouhodobých a udržitelných partnerstvích," vysvětluje Martin Hackl, Global Director obchodní jednotky Solar Energy, Fronius International GmbH, a dodává: „Již 30 let ve všech výrobcích a řešeních, které vyvíjíme, zohledňujeme blaho budoucích generací a podle toho také zodpovědně hospodaříme."

Fronius 1 SE HPIC SymoInsta

Jitka Kocálová z marketingového oddělení Fronius Česká republika doplňuje: „Naše globální divize Fronius Solar Energy funguje na světovém trhu již tři dekády, my ale navíc právě v letošním roce oslavujeme také 30 let existence společnosti Fronius Česká republika s.r.o. V Česku nabízíme nejen produkty spojené s fotovoltaikou, ale také zařízení pro svařování a zařízení pro nabíjení akumulátorů".

Energetická řešení pro všechny
K vidění bude mimo jiné oblíbený hybridní střídač Fronius GEN24 Plus. Ten nabízí nejen řešení související s fotovoltaikou, akumulátory, nouzovým napájením, teplem a e-mobilitou, ale je také držitelem celosvětově prvního hodnocení ekobilance potvrzeného nezávislou institucí1).
Fronius 2 SE HPIC Storage SV rámci komplexního řešení Fronius pro domácnosti 21. století představíme na veletrhu AMPER všechny možnosti využití solární energie pro zajištění energetické soběstačnosti. Budete si moci osahat zařízení Ohmpilot, které hraje významnou roli v ohřevu vody, zařízení Wattpilot určené pro nabíjení elektromobilů či BYD Battery-Box Premium pro ukládání solární energie a její flexibilní využití.
Fronius 4 SE HPIC REF WattpDalším významným produktem na našem stánku bude komerční střídač Fronius Tauro, který nabízí maximální flexibilitu v designu systému, a to při minimálních celkových provozních nákladech. Dvoustěnný plášť střídače a aktivní chlazení umožňují dosahovat plného výkonu a maximálních výnosů ať už na přímém slunečním svitu, nebo v extrémním horku. „Fronius Tauro se navíc vyznačuje rychlou instalací i údržbou, a navíc boduje nejrychlejším servisem na trhu. O tom se můžete sami u nás na stánku přesvědčit", zve všechny Petr Kotrba z technické podpory Fronius Solar Energy.
Fronius 3 SE PIC TAURO LIEG

Střídače Fronius SnapINverter

V Brně předvedeme také kompaktní a flexibilní střídače Fronius SnapINverter, které vynikají inteligentní konstrukcí, maximální flexibilitou a chytrými funkcemi. Použití střídačů Fronius SnapINverter umožňuje realizovat ekonomicky rentabilní fotovoltaický systém i v případě složitých systémových podmínek. Díky funkci Superflex Design střídače Fronius Symo není problémem ani plánování složitých projektů s různými sklony střechy nebo zastíněními.

Digitální nástroje - záruka naprosté spokojenosti
Na veletrhu AMPER společnost Fronius ukáže, že své zákazníky podporuje od plánování přes monitorování až po servis. Digitální nástroje jako Solar.creator, Solar.web, Solar.start a Solar.SOS jsou zárukou naprosté spokojenosti.

Speciální výroční soutěž aneb s námi vám energie nikdy nedojde!
Pro všechny návštěvníky veletrhu jsme připravili speciální soutěž. Stačí, když se na našem stánku vyfotíte a fotografii nám do 31.5.2022 zašlete. Vyhrát můžete praktické produkty značky Fronius: Fronius ACCTIVA Easy 1206 pro nabíjení a testování stavu nabití autobaterie či kontrolu funkce dynama nebo hlavní cenu: zařízení Wattpilot GO 22J.
Pravidla soutěže naleznete na této ADRESE

Těšíme se na vás na veletrhu AMPER 2022: hala P, stánek 2.26

O obchodní jednotce Fronius Solar Energy
Obchodní jednotka Fronius Solar Energy vyvíjí od roku 1992 energetická řešení týkající se fotovoltaiky a své produkty prodává prostřednictvím globální kompetenční sítě instalačních, servisních a prodejních partnerů. Více než 24 poboček této obchodní jednotky, podíl exportu přes 93 procent a celkový výkon instalovaných střídačů více než 21 gigawattů hovoří samy za sebe. Velkým cílem je vize 24 hodin slunce a společnost Fronius každý den pracuje na tom, aby uskutečnila tuto vizi budoucnosti, ve které bude celosvětová spotřeba energie 100procentně pokryta z obnovitelných zdrojů. Proto společnost Fronius vyvíjí energetická řešení, která znamenají efektivní a inteligentní výrobu, ukládání, distribuci a spotřebu sluneční energie.

O společnosti Fronius International GmbH
Společnost Fronius International je rakouská firma se sídlem v Pettenbachu a dalšími pobočkami ve Welsu, Thalheimu, Steinhausu a Sattledtu. Podnik má 5 660 zaměstnanců po celém světě a působí v oborech: svařovací technika, fotovoltaika a technika nabíjení akumulátorů. Díky 36 mezinárodním společnostem Fronius a prodejním partnerům / zastoupením ve více než 60 zemích dosahuje podílu exportu zhruba 92 procenta. Díky inovativním výrobkům a službám a také 1 321 uděleným patentům je společnost Fronius inovační jedničkou na světovém trhu.

www.fronius.czKalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..