Google překladač: English Deutsch

Společnost Fronius představí na veletrhu EuroBLECH v Hannoveru další špičkový svařovací zdroj příští generace – TPS/i CMT. O vysoce dynamickém procesu svařování, který nabízí nejstabilnější oblouk na světě, se mohou profesionálové a zájemci o svařování přesvědčit od 25. do 29. října u stánku Fronius F174 v hale 13. Návštěvníky očekávají také další novinky v podobě systému Virtual Welding TIG, TransPocket 150/180, svařovacího hořáku PullMig CMT TPS/i a LaserHybrid Twin.

fronius obr1

Společnost Fronius, která je technologickou jedničkou, na veletrhu EuroBLECH poprvé představí široké veřejnosti svůj nejnovější produkt: legendární proces CMT jako upgrade pro TPS/i, a to pro ruční i robotizované svařování. Nabízí tak uživatelům nejstabilnější oblouk na světě s nejmenšími svařovacími rozstřiky, který již není „jen studený", ale umožňuje plynulou regulaci vnosu tepla od studeného po horký.

U veletržního stánku bude k vidění také svařovací hořák PullMig vyvinutý pro TPS/i CMT, který nabízí extrémně vysokou dynamiku, robustní konstrukci a ergonomické ovládání. Tělo hořáku s vnější trubicí z ušlechtilé oceli zajišťuje maximální stabilitu. Další novinka je k vidění také v oblasti simulace svařování Virtual Welding, pomocí které se dnes lze naučit používat také svařovací proces TIG.

Že i dobré se dá ještě vylepšit, ukazuje další generace přístrojů v oblasti elektrodového svařování se svařovacími zdroji TransPocket 150/180, jejichž digitalizovaná, inteligentní rezonanční koncepce umožňuje rychlou regulaci. Výsledkem je lepší zapalování, méně rozstřiků a maximálně stabilní oblouk. S novým přístrojem LaserHybrid Twin to znamená zajištění plné rychlosti: vysokovýkonný svařovací proces je ideálním partnerem pro maximální rychlosti svařování při tloušťce materiálu až 4 mm a maximální přemostitelnost spár.

fronius obr2Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..