Google překladač: English Deutsch

TPS 600i od společnosti Fronius je vysokovýkonný svařovací zdroj, který se vyznačuje především dlouhým dovoleným zatížením a v mechanizovaném provozu dokáže svařovat s trvalým proudem 500 ampérů. S přístrojem TPS 600i lze dosáhnout nejen vysokého odtavného výkonu a rychlosti svařování, ale také kratších dob taktu a vyšší produktivity.

fronius

Ať už se jedná o ramena jeřábů, velká stavební vozidla, nákladní automobily nebo kolejová vozidla – dlouhé svarové švy a silné materiály znamenají pro spojovací techniku výzvu. Jako všude jinde, kde se vyrábí velké množství kusů, je i zde důležité, aby výrobní linka byla neustále v provozu. Důležitým faktorem je dostupnost zařízení, která závisí na dovoleném zatížení. Technická konstrukce přístroje TPS 600i se výrazně liší od přístrojů TPS/i v nižších výkonnostních třídách: Silnější výkonový díl zajišťuje dlouhý nepřetržitý provoz. Díky proudu až 500 ampérů nabízí přístroj TPS 600i v mechanizovaném provozu stoprocentní dovolené zatížení – je tedy ideální pro dlouhé svary u silného materiálu.

Silný výkonový díl zajišťuje rezervy

Přístroj TPS 600i dokáže poskytovat maximální svařovací proud 600 ampérů a umožňuje dosahovat odtavný výkon až 13 kg za hodinu. Způsob použití rozhoduje o tom, zda výsledkem tohoto odtavného výkonu bude větší objem svarů nebo vyšší rychlost svařování. Je-li třeba dosáhnout ještě vyššího odtavného výkonu, lze zkombinovat dva výkonné svařovací zdroje a nasadit je jako tandemový systém. V každém případě tento vysoký výkon zajišťuje krátké doby taktu a vysokou produktivitu. Tam, kde jiné svařovací zdroje narážejí na hranice svých možností, má přístroj TPS 600i ještě rezervy: Díky silnějšímu výkonovému dílu je rovněž odolný vůči vysokým okolním teplotám, a dokonce i v horku nabízí spolehlivý trvalý provoz a vysokou životnost. Přídavné přípojky, například pro nasazení silnějších chladicích modulů, či integrovaný rozvaděč SpeedNet usnadňují integraci svařovacího zdroje do výrobního prostředí.

Flexibilita, reprodukovatelnost a podpora

Technologie svařovací platformy TPS/i nabízí uživatelům mnoho různých výhod: Uživatel může svařovací zdroj kdykoli vybavit procesními variantami pro různé druhy použití – například procesem LSC pro mimořádně malé svařovací rozstřiky, což je vhodné třeba při použití oceli, nebo s různými pulzními charakteristikami. Technologie této platformy tak zajišťuje flexibilitu a hospodárnost. Díky sofistikované regulační technice zaručuje přístroj TPS/i vysokou kvalitu výsledků svařování a dokonalou reprodukovatelnost: Během svařovacího procesu přístroj neustále měří aktuální údaje a regulační algoritmy okamžitě reagují na změny, aby zůstal zachován požadovaný stav. Snadná ovladatelnost přístroje TPS/i usnadňuje uživatelům jejich každodenní práci: Intuitivní nabídka funkcí komunikuje s uživatelem ve 30 jazycích. Dotykový displej je průmyslově použitelný a uživatelsky přívětivý. Navíc je společnost Fronius díky své mezinárodní servisní síti všude v blízkosti svých zákazníků a nabízí rychlou pomoc. V případě problémů lze tedy minimalizovat prostoje.

www.fronius.com

 Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news