Google překladač: English Deutsch

Společnost Fronius rozšířila svoji nabídku kufříkových podavačů drátu pro mobilní použití v nepříznivých podmínkách. Vedle již dostupných podavačů VR 5000 Case pro svařovací zdroje TransSteel má společnost nyní v programu také odpovídající podavače pro přístrojovou řadu TPS/i (WF 25i Case) a TPS (VR 4000 Case). Uživatelé si přitom mohou vybrat variantu se standardní cívkou (D300) nebo s malou cívkou (D200).

fron1

Kompletně uzavřené a nárazuvzdorné přístroje jsou chráněny proti prachu, vlhkosti a stříkající vodě, a jsou tedy zvláště vhodné pro použití na ropných plošinách, při stavbě lodí, kolejových vozidel a všude tam, kde panují náročné okolní podmínky.

Nesnadno hořlavý kryt podavačů drátu je až do nejmenších detailů koncipován pro mobilní použití: Kufříkový formát a madlo, které je ergonomicky umístěno ve směru nesení, usnadňují přenášení přístroje i na větší vzdálenosti. Díky vnějším rozměrům 613 x 244 x 437 mm jsou podavače drátu pro cívku D300 již velice kompaktní. V úzkých prostorách může uživatel opět použít podavače D200, jejichž rozměry jsou pouze 507 x 200 x 320 mm, váží méně než 10 kg, a lze je tudíž snadno protáhnout každým otvorem o průměru alespoň 350 mm.

Ližiny a design bez rušivých kontur přitom zajistí, aby se kufříkové podavače drátu nikde nezachytily. Přední strana s ovládacími prvky je navíc zapuštěná, a tím konstrukčně chráněná před poškozením. Společnost Fronius také zajistila, že se spojení při nasazení podavače nemohou uvolnit. Přístroje kufříkové řady je možné používat horizontálně i vertikálně.

Kvůli ochraně cívky s drátem, motorové desky a vnitřních přípojek je přístroj vybaven oboustranně sklopnými kryty. Tyto kryty lze snadno otevřít a zavřít i v rukavicích.

Podavače drátu této série je možné díky různým konfiguracím výbavy volitelně rozšířit. Společnost Fronius nabízí varianty chlazené vodou nebo plynem. Volitelně je k dispozici regulátor průtoku plynu, pomocí kterého je možné přímo na podavači drátu přesně nastavit a kontrolovat přiváděné množství ochranného plynu. Volitelný přepínač ON/OFF brání nežádoucímu kontaktnímu zapalování při transportu. Pro svařování obalenou elektrodou lze alternativně objednat podavač drátu s elektrodovou zásuvkou na zadní straně přístroje.

Všechny nové kufříkové podavače drátu jsou již k dispozici.

www.fronius.cz

fron2

fron3Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..