Google překladač: English Deutsch

Společnost Fronius rozšiřuje nabídku špičkových inteligentních tandemových svařovacích systémů TPS/i TWIN. Synchronizované svařování se dvěma samostatně ovládanými oblouky ještě nikdy nebylo tak snadné jako s novými systémy TPS/i TWIN a svařovacími procesy PMC TWIN a CMT TWIN. Oba přesvědčí stabilním průvarem a díky vysoké rychlosti a mimořádnému odtavnému výkonu šetří čas. Výzva při vysokovýkonném tandemovém svařování spočívá především v ovládání obou oblouků. Tato kontrola nad oběma oblouky umožňuje snadné svařování velkoobjemových dílů, více vrstev nebo dlouhých svarů při výrobě kontejnerů, vozidel a vagonů, a to v perfektní kvalitě. Systém TPS/i TWIN Push, který už je na trhu zavedený, dostává nyní pro takové výzvy posilu – systémy TWIN PushPull s procesem CMT TWIN. To znamená, že kromě oceli lze nyní tandemovými svařovacími systémy spojovat také hliník.

Fronius 1 PW PPIC TPSi TWIN

Dva všestranní výkonní pomocníci
Řešení TPS/i TWIN PushPull se uplatní při výrobě vozů a kolejových vozidel a svařuje hliníkové profily nebo tlakové nádoby procesem PMC (Pulse Multi Control). Nový systém TPS/i CMT TWIN je kromě procesu PMC vybaven také procesem CMT (Cold Metal Transfer), kterým lze nyní svařovat také hliník, slitiny na bázi niklu nebo vysokopevnostní oceli. Kontrolovaný vnos tepla u procesu CMT se navíc výborně hodí pro svařování tenkých plechů. Pokud oba oblouky TWIN disponují různými výkony, je možné dále optimalizovat průvar a profil svaru.

Vysoká rychlost a odtavný výkon 25 kg
V praxi se výhody tandemového svařování oproti svařování jedním drátem projeví zejména tehdy, když je zapotřebí dosáhnout dokonalého výsledku maximální rychlostí. Všechnu práci zde vykonají systémy Fronius TPS/i TWIN s odtavným výkonem až 25 kilogramů za hodinu a rychlostí až 4 metry za minutu. To je možné díky výkonu podavače drátu přibližně 30 metrů za minutu na procesní linku. Navzdory této rychlosti se dosáhne dokonalého výsledku se spolehlivou kvalitou průvaru a svary bez vrubů. Tímto způsobem lze omezit počet vrstev i zkrátit dobu výroby.
Fronius 2 PW PPIC TPSi-TWINSystém Fronius TPS/i TWIN umožňuje 100% kontrolu nad oběma dokonalými oblouky. Ty mohou mít v závislosti na požadovaném výsledku nastavený také různý výkon.

Vynikající kvalita svarů – kdykoli reprodukovatelná
Integrovaný automaticky regulovatelný proces TWIN nabízí optimální výsledky a vysokou efektivitu. A to i přesto, že je třeba nastavit jen to nejnutnější. Na pozadí systém nezávisle reguluje parametry a veličiny svařování pro stále přesné oblouky. Pro absolutně stabilní svařování je nutná vysoká spolehlivost procesu, kterou zajišťuje kombinace procesů PMC a CMT. Inovativní řešení pro optimální rychlost drátu, jako je jednotka TWIN Drive nebo absorbér drátu, zajišťují stálý přísun, což posouvá spolehlivost svařování a stabilitu procesu na vyšší úroveň. Zároveň se minimalizuje potřeba dokončovacích prací a zmetkovost. Tím se ušetří čas a zdroje!

Přesně a rychle díky chytrým asistenčním systémům
Řada Fronius TWIN je vybavena mnoha různými funkcemi a asistenčními systémy robota, které pomáhají svářeči co nejefektivněji automatizovat výrobní proces. Například funkce SFI (Spatter Free Ignition) zajišťuje bezrozstřikové zapalování a inovativní struskové kladívko odstraňuje vzniklou strusku prostřednictvím vratného pohybu drátu – pro čistý začátek svařování. SeamTracking automaticky vyrovnává odchylky a TouchSense umožňuje robotu určovat polohu, takže robot pak může kompenzovat tolerance polohy a dílů. Systém WireSense tyto tolerance měří a přenáší je přímo do robota. To vše snižuje počet chyb při svařování, potřebu dokončovacích prací, a dokonce zmetků, což přímo přispívá k vyšší efektivitě při vysokovýkonném svařování.
Fronius 3 PW PPIC TPSi-TWINŘada TPS/i TWIN je nyní ještě mnohostrannější. Kromě oceli lze vysokou rychlostí a s enormním odtavným výkonem svařovat také hliník, slitiny na bázi niklu a vysokopevnostní oceli.

Podrobnější informace najdete ZDE.

Obchodní jednotka Perfect Welding
Fronius Perfect Welding je inovativní jedničkou v oblasti obloukového svařování a celosvětovou jedničkou na trhu robotizovaného svařování. Odbor Fronius Welding Automation jako systémový dodavatel kromě toho realizuje zakázková automatizovaná kompletní svařovací řešení, např. v oblasti výroby nádrží nebo navařování na námořních plošinách. Portfolio doplňují svařovací zdroje pro ruční použití, příslušenství pro svařování a široké spektrum služeb. S více než 1 000 prodejních partnerů na celém světě je Fronius Perfect Welding zákazníkům velmi blízko.

Fronius International GmbH
Společnost Fronius International je rakouská firma se sídlem v Pettenbachu a dalšími pobočkami ve Welsu, Thalheimu, Steinhausu a Sattledtu. Podnik má 5 660 zaměstnanců po celém světě a působí v oborech: svařovací technika, fotovoltaika a technika nabíjení akumulátorů. Díky 36 mezinárodním společnostem Fronius a prodejním partnerům / zastoupením ve více než 60 zemích dosahuje podílu exportu zhruba 92 procenta. Díky inovativním výrobkům a službám a také 1.321 uděleným patentům je společnost Fronius inovační jedničkou na světovém trhu.Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..