Google překladač: English Deutsch

Svařování oceli vyžaduje stabilní a spolehlivé vybavení, které musí bezvadně fungovat i v náročných podmínkách, například ve strojírenství, při výrobě ocelových konstrukcí, dálkového potrubí, jeřábů nebo kolejových vozidel. Pod názvem TransSteel 2200 uvedla společnost Fronius na trh svůj první jednofázový invertorový zdroj MIG/MAG schopný multiprocesního provozu. Díky tomuto univerzálnímu přístroji mohou zákazníci dosahovat nejlepších svařovacích vlastností při použití metody MIG/MAG, TIG a při svařování obalenou elektrodou.

Fronius PW1

Svařovací zdroj TransSteel 2200 je vhodný pro nejrůznější obory a ruční použití, zejména při výrobě ocelových konstrukcí pro dílny a při montážních, opravárenských a údržbářských pracích. S hmotností pouhých 15,5 kilogramů je TransSteel 2200 předurčen pro mobilní nasazení a navíc přesvědčí svým robustním pláštěm.

Velkou výhodou nového invertorového zdroje MIG/MAG je značný počet charakteristik, mimo jiné pro slitiny hliníku a mědi s křemíkem. TransSteel je kromě toho vybaven druhým magnetickým plynovým ventilem, který zajišťuje snadný přechod ze svařování MIG/MAG na TIG. Další výhodu pro uživatele představuje snadná manipulace, TransSteel 2200 se také vyznačuje velmi rychlým a intuitivním ovládáním. K vytvoření dokonalého svarového švu stačí pouhé tři kroky. Svařovací zdroj je navíc vybaven funkcí založené na nastaveném síťovém jištění: Vzhledem k automatickému plynulému snižování svařovacího proudu je možné režim svařování udržovat co nejdéle, aniž by však docházelo k ovlivnění svařovacího výsledku. Automatická korekce výkonu PFC (Power Factor Correction) prodlužuje dobu odběru proudu a zajišťuje efektivní využití dostupného výkonu. Přístroje mají velký akční rádius, protože díky technologii PFC si dokonale poradí s dlouhým síťovým vedením a svářeč je tak může používat ještě flexibilněji.

Fronius PW2Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..