Google překladač: English Deutsch
Konecranes jeřáby
Inzerce

nsk-katalogUživatelé valivých ložisek z celé Evropy nyní mohou čerpat z nově aktualizované verze základního zdroje pro průmyslovou výrobu – revidovaného a aktualizovaného katalogu valivých ložisek Rolling Bearings od firmy NSK. Tento základní více než sedmisetstránkový průvodce technikou valivých ložisek je dostupný online jako elektronická kniha i v tištěné podobě.

Valivá ložiska patří mezi základní součástí strojů, zařízení a mechanismů ve všech oblastech průmyslu. Společnost NSK dodává do celé Evropy tisíce různých typů ložisek, a téměř každý z nich je obsažen v nejnovějším katalogu Rolling Bearings.

Uvnitř katalogu najdou nejen konstruktéři množství technických informací, včetně vysvětlení rozdílů mezi různými typy ložisek a popisu jejich vlastností, stejně jako kritéria výběru vhodného ložiska, založeného na parametrech jako jsou velikost, rychlost, přesnost, vůle, předpětí, tření, mazání, použité materiály atd. Navíc, jako součást aktualizace, nyní tabulky ložisek obsahují také informace o všech dostupných vysocevýkonných valivých ložiscích NSKHPS, stejně jako o ložiskových domečcích a speciálních produktech ze závodu Neuweg. Aktualizovány byly také referenční otáčky, které vycházejí z tepelných podmínek, pro válečková a kuželíková valivá ložiska.

Přístup k online verzi v podobě interaktivní elektronické knihy je ze stránek NSK www.nsk-literature.com/en/rolling-bearings (všechny katalogy NSK jsou dostupné jako elektronické knihy na www.nsk-literature.com). K dispozici je samozřejmě i tištěná verze katalogu. Nový katalog je v současné době dostupný pouze v angličtině.


Iscar_2020

Kalendář akcí

<<  Říjen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..