Google překladač: English Deutsch

Každý, kde se zajímá o nejlepší postupy montáže a demontáže ložisek s použitím mechanických nástrojů, se může zaregistrovat na Akademii NSK ((www.nskacademy.com) – online výukovou platformu, kde najde tutoriál o nejnovějším programu AIP+ (Added Value Programme). Účastníci mohou sami projít jednotlivé lekce o nových mechanických nástrojích, skládající se z kurzů, videoukázek a kvízů, po jejichž úspěšném absolvování získají certifikát.

nsk 1

 Pro optimální provoz a trvalou péči o stroje a strojní zařízení jsou prvořadými úkony správná montáž a demontáž ložisek. Právě k tomu byly firmou NSK vyvinuty speciální mechanické nástroje. K tomu, aby uživatelům pomohl tyto nástroje maximálně využívat, je na Akademii NSK nyní k dispozici nový tutoriál.

Pokud jde o montáž ložisek, výukový modul vysvětluje, jak vybrat správnou velikost narážecího kroužku a montážní trubky z montážní sady FTN333. Správná kombinace těchto prvků zaručí, že montáží síly nejsou přenášeny přes valivá tělesa, Tím je zabráněno možnému poškození ložiska. Součástí videoukázky je také návod, jak montážní sílu úspěšně přenést na vnitřní kroužek.

Jak je zdůrazněno ve výukovém modulu, demontáž ložisek pomocí stahovací sady BPN62 od NSK bez poškození hřídele nebo vnějšího uložení ložiska začíná výběrem správného stahovacího šroubového vřetene a ramen stahováku. Kladen důraz je take na to, jak stahovák vystředit vůči ložisku a zaručit rovnoměrné působení síly. Tutoriál o mechanických nástrojích NSK se připojil k rostoucímu počtu výukových modulů o nástrojích pro údržbu a servis AIP+ v rámci Akademie NSK. Každý modul je navržen tak, aby podporoval optimální výkonnost strojů a provoz bez závad.

nsk 2Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news