Google překladač: English Deutsch

Při slavnostním ceremoniálu, který se konal jako součást celoevropského setkání distributorů společnosti NSK v Madridu, byla oznámena jména prvních čtyř firem, které obdržely status NSK Certified AIP Partner: Margo (Polsko), Primagra (Rumunsko), REA Hellas (Řecko) and UAB Dagmita (Litva). Mnoho dalších distributorů začalo program certifikace a počítá se s tím, že jej ukončí začátkem roku 2018.

nsk1

Společnost NSK pokračuje ve svém úsilí rozšiřovat technické, zákazníkům na míru přizpůsobené služby přechodem od autorizovaných distributorů k síti specializovaných certifikovaných AIP partnerů, schopných zákazníkům poskytnout ucelená řešení. Všichni distributoři, kteří získali status NSK Certified AIP Partner, osvědčili své znalosti při zjišťování příčin technických problémů a jejich řešení a jsou schopní nabízet specifické aplikační znalosti a know-how v daném oboru. Tito partneři také poskytují službu vedení projektů MRO a mají znalosti celého sortimentu firmy NSK.

Distributoři, kteří obdrží status NSK Certified AIP Partner, mohou na druhou stranu počítat s potenciálem růstu svého obratu a zvýšením profesní reputace. Další výhody představuje širší zákaznická podpora s dostupností nástrojů AIP+ určených pro údržbu, větší publicita a reklama prostřednictvím tiskových zpráv společnosti NSK a online portálů a lepší pozice vůči konkurenci na lokálním trhu.

Setkání v Madridu, které se konalo v říjnu 2017, se zúčastnili distributoři z dvaceti různých zemí. Všechny čtyři firmy, které získaly status NSK Certified AIP Partner, prošly kompletním školicím a hodnotícím procesem, který byl součástí certifikačního programu s deseti lekcemi. Absolvování certifikačního procesu jim pomáhá prohlubovat služby zákazníkům, jako jsou průzkumy AIP, školení a plánování úspor nákladů prostřednictvím programu NSK pro zvyšování užitné hodnoty.

Shrnuto: AIP zdůrazňuje, že distributoři musí podporovat své zákazníky jako dodavatelé ucelených řešení, které vedou ke zvýšení výrobní produktivity a omezení provozních nákladů. Ovšem jen někteří distributoři mají díky úrovni schopností svých obchodníků a technických týmů potenciál dosáhnout statusu NSK Certified AIP Partner.Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news