Google překladač: English Deutsch

Společnost NSK uvede na veletrhu EMO Milano 2015 (5. až 10. října) mnoho inovačních produktů, které mají specifické výhody pro ty konstruktéry obráběcích strojů, automatizační techniky a zařízení pro manipulaci s materiálem, jež chtějí být o krok před konkurencí.Návštěvníci stánku B08 C07 (hala 9) se přesvědčí, proč se generace konstruktérů obráběcích strojů při zajištění přesného pohybu a řízení spoléhají na techniku NSK.

nskk1

Centrem přehlídky na více než 100 m2 bude množství nových produktů, jež budou mít na veletrhu svou premiéru, včetně kuličkových šroubů, ložisek pro podporu kuličkových šroubů, ložisek s kosoúhlým stykem, válečkových ložisek, lineárních vedení a těsnění.

Například přesné kuličkové šrouby řady DS (s rozměry podle DIN) jsou navržené zvláště pro velké rychlosti a zvýšenou přesnost při nižší provozní hlučnosti. Celkem je v nabídce devět velikostí v osmi různých délkách, přičemž 33 nejčastějších kombinací je skladem.

Tento nový produkt doplní na veletrhu EMO Milano 2015 přesná ložiska řad NSKHPS BSBD a NSKHPS TAC-C určená pro podporu kuličkových šroubů. Oba typy, které zajišťují, aby obrobek nebo strojní díl byl polohován přesně, rychle a efektivně, byly vyvinuty pro vysoké dynamické zatížení ložiska a delší životnost.

Pro konstruktéry, kteří hledají ložiska schopná přenést současně radiální i axiální zatížení, uvádí NSK nová kuličková ložiska s kosoúhlým stykem Robust E, vhodná pro velmi vysoké rychlosti, s prodlouženou životností a trvanlivostí maziva. Ložiska Robust E jsou vhodná pro hlavní vřetena CNC soustružnických a obráběcích center, kde je třeba zajistit otáčení vysokou rychlostí bez kompromisu v přesnosti.

Pro techniky, kteří hledají kompaktnější řešení, budou zajímavá nová ložiska řady Robust BSR. Tato menší vysokorychlostní kuličková ložiska s kosoúhlým stykem se kromě mnoha dalších technických atributů vyznačují vysoce výkonným těsněním.

Společnost NSK se soustředí také na vývoj válečkových ložisek a na veletrhu EMO návštěvníkům představí řadu jednořadých a dvouřadých přesných válečkových ložisek CRB APTSurf. Umožňují dosáhnout menších vibrací, mají zvýšenou přesnost a delší životnost. Ložiska řady CRB APTSurf jsou osvědčeným populárním řešením pro obráběcí stroje pracující v náročných provozních aplikacích.

Z hlediska lineárních vedení lze návštěvníkům veletrhu EMO doporučit, aby se zajímali o nová vedení řad NH a NS, určená pro největší zatížení a s více než dvojnásobnou životností ve srovnání s konvenčními lineárními vedeními. Toho bylo dosaženo optimalizací geometrie oběžných drah kuliček, která zaručuje mnohem rovnoměrnější rozložení sil mezi kuličkami a oběžnou dráhou. Díky tomu je u nových vedení při stejném zatížení výrazně nižší napětí v kontaktní ploše.

Stánek firmy NSK na veletrhu EMO Milano 2015 také návštěvníkům umožní seznámit se s novými doplňkovými produkty, které umožňují zvyšovat výkon obráběcích strojů a související techniky. Patří k nim mazivo RACEGRD pro vysoká zatížení a s vysokou odolností proti teplotě nebo těsnění X1 pro lepší udržení maziva v kuličkových šroubech a lineárních vedeních.

Ať jsou požadavky na pohyb a řízení jakékoliv, výrobci obráběcích strojů, automatizační techniky a zařízení pro manipulaci s materiálem vždy najdou u společnosti NSK optimální řešení. Návštěvníci jsou vřele zváni do stánku na veletrhu EMO Milano 2015, kde bude tým odborníků připraven prodiskutovat technické aspekty konkrétních aplikací a vysvětlit výhody použití produktů a technologií od NSK.

Veletrh EMO Milano 2015 se bude konat od 5. do 10. října na výstavišti Fieramilano Rho-Milán v Itálii. Společnost NSK najdete ve stánku B08 C07 v hale 9. Otevírací doba pro návštěvníky je každý den od 09:30 do 18:00.

nskk2Kalendář akcí

<<  Červen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     3  4
  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..